Netflix mieri do Ázie! Z ktorého akčného sveta bude pochádzať nové anime?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Anime Pacific Rim

Ako súčasť dohody Netflix rozširuje svoje zázemie a čoraz častejšie vedie svoje kroky do Ázie. Aj vďaka tomu nám spoločnosť predstavuje niekoľko nových titulov, medzi ktoré sa zaradí nové zaujímavé anime Pacific Rim. Na palube projektu sa nachádza viacero talentov a takéto niečo by mohlo nalákať divákov po celom svete.

Pacific Rim Uprising
Zdroj: vue.com

Príbeh pripravovaného seriálu

Táto anime adaptácia akčných filmov Pacific Rim nám opäť privedie bitku medzi Kaiju a Jaegermi. Pripravovaná séria nás zavedie ešte pred dejovú líniu pôvodných dvoch filmov a nasleduje príbeh dvoch súrodencov – idealistického dospievajúceho chlapca a jeho naívnej mladšej sestry. Obaja sú nútení pilotovať opusteného Jaegera cez nepriateľskú krajinu v zúfalej snahe nájsť svojich nezvestných rodičov. Tvorcovia Craig Kyle (Thor: Ragnarok) a Greg Johnson (X-Men: Evolution) budú slúžiť ako showrunneri pre produkčnú spoločnosť Legacy.

V projekte sú zahrnuté aj prvky iného Netflix seriálu Altered Carbon, ktorý sa taktiež nachádza v tom istom vesmíre. Vďaka takémuto kroku objavíme nové prvky mytológie tohto zaujímavého sci-fi príbehu. Scenár k anime napíše Dai Sato a pomáhať mu bude Tsukasa Kondo. Ako som už spomínal vyššie, svetoznámy Netflix má v pláne aj iné anime tituly, ktoré by sa fanúšikom mohli zapáčiť. Postupom času by sme sa mali dočkať niekoľkých projektov, medzi ktorými nájdeme aj Cagaster of an Insect Cage, Yasuke a Trese.

Zdroj: movieweb.com

Spoločnosť Netfix sľúbila, že všetky uvedené anime a niekoľko ďalších sa začne vyrábať začiatkom roku 2019. Nadchádzajúce projekty znejú naozaj zaujímavo a Netflix sa za posledné obdobie značne rozšíril. Od seriálov až po filmy sa pomaly prechádza do sveta anime. Neostáva nič iné ako držať tvorcom palce, aby na malú obrazovku priniesli niečo kvalitné.

Dáte anime Pacific Rim šancu? Nové informácie by sa mali dostať už o niekoľko mesiacov. Vaše postrehy nám nezabudnite napísať do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -