Netflix pripravuje fantasy film Damsel. Proti drakovi sa v ňom postaví herečka Millie Bobby Brown

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Streamovacia platforma Netflix sa opäť spojí s Millie Bobby Brown, aby nám priniesli nové fantazijné dobrodružstvo s názvom Damsel.

Mladá herečka sa dá považovať za jeden z pilierov Netflixu a po troch sezónach Stranger Things alebo originálnom hite Enola Holmes nie je žiadnym prekvapením, že si Brown zahrá hlavnú úlohu v ďalšom zaujímavom filmovom projekte. Oznámené už dokonca bolo, že okrem hlavnej postavy si skúsi aj pozície producenta a výkonného producenta.

Millie Bobby Brown Netflix Damsel
Zdroj: latimes.com

Na Netflix mieri nové fantasy Damsel

Vo filme si Millie Bobby Brown zahrá princeznú Elodie, budúcu nevestu, ktorá si myslí, že sa pred oltárom stretne s princom Henrym. No realita je úplne iná a namiesto princa má byť obetovaná drakovi.

Ďalšie podrobnosti o deji bohužiaľ nepoznáme, ale nezdá sa nám, že si Brown zahrá len stereotypnú dámu v núdzi z klasických fantazijných príbehov, ktorá čaká na svojho princa. O réžiu sa postará oscarový nominant Juan Carlos Fresnadillo (O 28 týždňov). Vychádzať bude zo scenáru od Dana Mazeaua (Hnev Titanov).

Millie Bobby Brown Netflix Damsel
Zdroj: teenvogue.com

Millie Bobby Brown sa stále len rozbieha

16-ročná herečka príde pred kamery nového projektu s dostatočnými skúsenosťami s monštruóznymi tvormi. Už čoskoro si ju totiž budeme môcť pozrieť vo filme Godzilla vs Kong (20. máj 2021), v ktorom si zopakuje svoju úlohu z minuloročného prepadáku Godzilla II: Kráľ monštier.

Fanúšikovia tejto mladej dámy si tiež mohli vychutnať jej vystúpenie vo filme Enola Holmes, v ktorom stvárnila mladšiu sestru legendárneho detektíva Sherlocka Holmesa v podaní Henryho Cavilla. Na ceste je vraj aj pokračovanie, ktoré by už malo byť v počiatočných fázach plánovania. Netreba zabudnúť ani na vysoko očakávanú 4. sériu seriálu Stranger Things, v ktorej opäť stvárni postavu Eleven.

V každom prípade sa zdá, že na obzore je toho naozaj veľa, na čo sa môžu fanúšikovia Millie Bobby Brown tešiť a pripravovaný film Damsel patrí určite do tejto kategórie. Kedy ho však uvidíme, ako aj kedy začne natáčanie je zatiaľ otázne, no o všetkom vás budeme informovať.

Zvládne podľa vás Millie Bobby Brown úlohu v pripravovanom fantasy filme Damsel? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -