Najprv seriál o jej veľkom škandále, teraz dokument o jej živote. Pamela Anderson dostane film na Netflixe

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Dokument o Pamele Anderson

Pamela Anderson je celebrita, ktorú mladá generácia možno až tak nepozná, avšak pre staršiu generáciu ide naozaj o ikonickú herečku. A to hlavne vďaka tomu, že si v 90. rokoch minulého storočia zahrala sexy záchranárku v slávnom seriáli o prímorských záchranároch s názvom Baywatch, kde si zahrala po boku Davida Hasselhoffa. Herečka najnovšie oznámila, že sa dokonca aj chystá dokument o nej samej, o Pamele Anderson.

Herečka sa ale ešte na začiatku 90. rokov preslávila hlavne ako modelka, ktorá sa veľmi často objavovala na obálke časopisu Playboy. Vo väčšej hereckej úlohe sa ukázala prvýkrát v roku 1991, keď začal seriál Home Improvement, kde mala jednu z hlavých rolí. Neskôr hrala v mnohých lepších aj horších seriáloch a filmoch. Od roku 2005 začala byť aj aktivistkou. Medzi jej aktivity patrí napríklad podpora ľudí s HIV a AIDS.

Anderson odhalila nový projekt o svojom živote

Príspevok, ktorý ste mohli vidieť vyššie, bol prvým príspevkom na Instagrame Pamely Anderson a oznamuje nám, že sa teda dokumentárny film o jej živote vyrába. Na obrázku v príspevku naráža v skratke na to, že jej život nebol dokonalý a ľudia ho veľakrát aj zle vnímali. Teraz je ale ochotná ho celý vyrozprávať. Zrejme teda zo svojej perspektívy, a nie tak, ako sme to vnímali my, sledovatelia, alebo média.

Zatiaľ nepomenovaný dokument vyjde na platforme Netflix, pričom o jeho réžiu sa postará Ryan White. Zaujímavosťou ale je, že tento dokument je vo výrobe už niekoľko rokov. Pamela Anderson je do projektu určite dosť zapojená, pretože podľa správ v ňom uvidíme jej veľa osobných, doteraz nevidených záberov a častí jej osobnej cesty. Zatiaľ je síce názov dokumentu neznámy, no aspoň bol vydaný krátky popis dokumentu:

Intímny portrét zasadený do života Pamely Anderson, keď sa obzerá späť na svoju profesionálnu a osobnú cestu a pripravuje sa na ďalšie kroky na svojej ceste.

Pam & Tommy

Oznámenie o tom, že dokument vyjde, prišlo práve v čase vychádzania iného projektu o tejto herečke. Pam & Tommy je miniséria pozostávajúca z ôsmich epizód, ktorá sa zameriava na vzťah Pamely Anderson s bubeníkom Tommym Leem. Dej sa točí hlavne okolo škandálu, ktorého súčasťou bol tento pár, a teda keď na verejnosť ušlo ich sex video. Azda aj vďaka úspechu seriálu sa rozhodli zverejniť oznámenie o výrobe dokumentu teraz.

Pam & Tommy prvý trailer
Zdroj: screenrant.com

Nie tak dávno totiž unikla na verejnosť sex kazeta týchto dvoch celebrít, ktorú natočili počas svojej svadobnej cesty. Škandalózna udalosť sa stala námetom pre seriál, v ktorom sa na to dá lepšie pozrieť aj cez skvelé herecké výkony. V minisérii totiž predvádzajú to najlepšie Lily James (Pamela Anderson), Sebastian Stan (Tommy Lee), Nick Offerman (Uncle Miltie) alebo Seth Rogen (Rand Gauthier). Posledná epizóda tohto seriálu vyjde 9. marca 2022.

Čo vravíte na túto informáciu? Pozriete si dokument o herečke, bývalej modelke a sex ikone?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -