Netflix konečne povoľuje sťahovanie filmov a seriálov! Čo už teda môžeme pozerať bez prístupu na internet?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Internetovú televíziu Netflix pozná asi každý. Veľa peňazí za málo muziky. Keby bolo na mne, zrušil by som slovenské televízne stanice, a predpísal by som tie streamovacie, ako Netflix. Predsa, pracuje to na podobnom princípe, len s tým, že na Netflixe niesu sra*ky ako na Markíze alebo TV Joj. Za pár euro mesačne môžete na viacerých zariadeniach pozerať vaše obľúbené filmy a seriály. Či na TV, PC, mobilnom zariadení alebo tablete. Je to jedno.

Doteraz ste však k pozeraniu potrebovali prístup na internet. To sa však mení. Netflix konečne povoľuje sťahovanie filmov a seriálov! Stiahnete si svoje obľúbené filmy alebo série, a môžete si ich pozrieť napríklad na cestách (ako spolujazdec samozrejme), alebo na dovolenke bez netu. Zatiaľ však knižnica filmov a seriálov na stiahnutie nieje až taká veľká, ako tá, ktorá sa dá pozrieť online. Offline knižnica sa bude pomaly rozširovať, čo si však môžeme stiahnuť už teraz?

Stranger Things
Stranger Things

Stiahnuť si už môžete originál série od Netflixu ako Orange Is the New Black, Narcos, House of Cards, Stranger Things, The Crown, Master of None, a Unbreakable Kimmy Schmidt. Taktiež však aj seriály, ktoré nepatria Netflixu ako Breaking Bad, The Flash, The Office alebo The 100. Nemôžme však zabudnúť na filmy, medzi prvými sú napríklad Minions, Boyhood, Home alebo Dazed. 

Pozerať Marvel seriály ako Daredevil, Jessica Jones a Luke Cage napríklad počas cesty je úžasné. Na tieto seriály si však ešte chvíľu musíme počkať. Jediné čo treba urobiť, je predplatiť si Netflix, poprípade ak ste tak už urobili, tak aktualizovať aplikáciu. Táto možnosť je už dostupná aj na Slovensku, tak teda hor sa do sťahovania!

Download Launch | Netflix

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -