Netflix oznámil, kedy na platforme uvidíme pokračovanie úspešného megahitu Extraction 2

Nenechajte si ujsť

Emma Reichmannová
Emma Reichmannová
Volám sa Emma, mám 23 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu na univerzite v Trnave. Zaujímam sa o novinky hlavne z filmového a seriálového sveta. Okrem toho ma baví hudba, knihy a občas aj technológie.

Netflix ukončil nakrúcanie sequelu Extraction 2 už v apríli, ale až teraz oznámil, kedy si film budeme môcť na platforme pozrieť

Oficiálne stanovisko platformy Netflix vydané tento týždeň prezradilo, že Extraction 2 uvidíme niekedy v priebehu roka 2023. Aj napriek tomu, že nakrúcanie (ktoré istý čas prebiehalo aj v Prahe) skončilo už na jar, o presnom dátume vydania môžeme nateraz len špekulovať.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Pre Netflix je charakteristické, že presné dni premiér odhaľuje len krátko pred daným dátumom, a tak je jasné, že skôr než budúci rok si Tylera Rakea (Chris Hemsworth) v akcii znova určite nepozrieme.

Extraction RECENZIA
Zdroj: imdb.com

Prvý film Extraction je aktuálne na 5. mieste najpopulárnejších filmov od Netflixu. Preto sa dalo očakávať, že bude nasledovať pokračovanie. Megahit vyšiel v roku 2020 podľa scenára od bratov Russovcov a Andeho Parksa. Režisérskej stoličky sa ujal Sam Hargrave a v hlavnej úlohe ako Tyler Rake sa predstavil boh hromu, Chris Hemsworth. Ten sa dostal do problémov počas toho, ako sa v Bangladéši snažil zachrániť syna indického drogového dílera.

Krátko po premiére prvého filmu Extraction bolo oznámené, že Joe Russo už píše scenár aj pre pokračovanie. Okrem režiséra sa mal vrátiť aj Chris Hemsworth, čo bolo pre niektorých fanúšikov prekvapivé. Záver filmu bol totižto spravený tak, aby to vyzeralo, že Tyler Rake zomrel.

Avšak, na minuloročnom evente TUDUM Netflix priniesol prvý trailer k Extraction 2, v ktorom potvrdil, že Tyler nakoniec prežil a je v pláne aj sequel. O traileri sme písali tu.

Úspešná spolupráca bratov Russovcov a Netflixu

Nejde však o jediný film od Netflixu, ktorý dostane pokračovanie. Po stopách Extraction sa vydal aj aktuálny hit v hlavnej úlohe s Ryanom Goslingom, The Gray Man. Akčný triler považovaný za najdrahší film, aký kedy Netflix nakrútil, taktiež pochádzajúci od bratov Russovcov, bude mať okrem pokračovania aj spin-off.

Vyzerá to tak, že bratia Russovci to myslia s budovaním filmových univerz vážne. Obidva vyššie spomínané filmy sú produkované ich súkromnou produkčnou spoločnosťou AGBO a tak okrem toho, že nakrútili snímky pre filmové univerzum Marvelu, vytvoria rovno aj dva svoje filmové svety.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo si myslíte o filme Extraction 2? Myslíte, že bude taký úspešný ako prvý diel? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: movieweb.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -