Netflix a Joe Russo opäť spájajú svoje sily pri výrobe akčného filmu Extraction 2. Vráti sa aj Chris Hemsworth?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ani to netrvalo dlho a Netflix nám už teraz oznámil skvelú správu. Streamovací gigant začal vyvíjať akčný film Extraction 2, na ktorom sa bude podieľať aj režisér Joe Russo (Avengers: Endgame). Tentokrát však opäť napíše len scenár a režisérske kreslo, ako tomu bolo aj pri prvom filme, prenechá niekomu inému.

Pre bratov Russovcov sa začala nová kapitola života a po založení výrobnej spoločnosti AGBO sa na ich zozname ocitlo neuveriteľne veľa projektov. Prioritou je v momentálnej dobe vojnová dráma Cherry, v ktorej sa ukáže aj Tom Holland. A podľa všetkého by sa už budúci rok mala začať výroba pokračovania akčnej lahôdky Extraction.

Režisér filmu Extraction riskuje svoj život
Zdroj: wallpapersden.com

Netflix začal pracovať na vývoji filmu Extraction 2

Film režiséra Sama Hargravea debutoval na Netflixe ešte len pred vyše týždňom a už teraz sa môže pýšiť obrovskou popularitou. Na malej obrazovke sa objavil aj herec Chris Hemsworth, ktorý svoju úlohu žoldniera na čiernom trhu zvládol bravúrne. Všimnúť sme si mohli aj otvorený koniec, ktorý nechal priestor pre príchod nových príbehov s Tylerom Rakeom (Chris Hemsworth).

„Zatiaľ nevieme potvrdiť, či tento príbeh pôjde v čase do minulosti alebo do budúcnosti. Prvému filmu sme nechali voľný koniec, ktorý v hlavách divákov zanechal veľa otázok,“  prezradil Joe Russo.

Takáto informácia nás síce teší, ale znamená to aj návrat Chrisa Hemswortha do úlohy hlavnej postavy? Kto bude režisérom projektu, ak sa náhodou nevráti Sam Hargrave? Netflix bude mať v najbližších mesiacoch kopec práce a novú aktualizáciu by sme mali dostať až po dopísaní scenára.

Extraction 2 RECENZIA Netflix
Zdroj: imdb.com

Akčný hit Extraction zaznamenal príjemne vysoké čísla

Vsadiť na hviezdne meno sa Netflixu oplatilo a Hemsworth prilákal obrovský počet divákov. Spoločnosť uviedla, že Extraction sa stal najväčšou filmovou premiérou na Netflixe. Presné čísla nám neprezradili, ale odhaduje sa, že v prvých 4 týždňoch by malo číslo presiahnuť hranicu 100 miliónov predplatiteľov po celom svete.

Príbeh pôvodného filmu je založený podľa komiksovej predlohy napísanej J. Russom. Jeho výtvor dokázal uspieť, čo malo za následok vývoj pokračovania. Akej akcie sa dočkáme tentokrát ešte netušíme, ale jedno vieme potvrdiť už teraz. Projekt je v dobrých rukách a ako sa bude situácia vyvíjať vás budeme informovať.

Čo hovoríte na pripravovaný film Extraction 2, ktorý Netflix uviedol do vývoja? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -