Netflix kúpil práva na sfilmovanie strašidelného hororu, ktorý vznikol ako príbeh na Reddite

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Netflix horor pochádzajúci z Redditu

Používatelia webovej stránky Reddit vedia, že sa jedná o takmer nekonečnú baňu rôznych fiktívnych príbehov. Túto skutočnosť si uvedomuje aj streamovacia služba Netflix, ktorá sa svoj ďalší príbeh rozhodla vydať hľadať práve tam. A to sa im aj podarilo.

Spoločnosť totiž uzatvorila nový obchod a kúpila práva na sfilmovanie krátkeho príbehu, ktorý bol uverejnený práve na Reddit. Jedná sa o obľúbený strašidelný príbeh My Wife and I Bought a Ranch, ktorý bol uverejnený na subreddite r/nosleep a pochádza z hlavy Matta Queryho. Presná kúpna suma uvedená nebola, no jedná sa o sedem miestne číslo.

Netflix India
Zdroj: usatoday.com

Čo sa príbehu týka, ten sa zameriava na manželský pár Harryho a Sashu. „Tí nájdu svoj dom snov na ranči v Idahu. On je vojakom, ktorý sa vracia k životu, a oni sa snažia ponúknuť, čo môžu, aj keď sa jedná o nízku ponuku. Dostanú ranč, ale zistia, že nie sú sami. Čoskoro sa stretnú so svojimi susedmi.

Tí ich informujú, že v údolí je zlý duch, ktorý sa prejavuje príchodom do domu rovnakým spôsobom na začiatku každého ročného obdobia. Existujú určité kroky, ktoré je potrebné dodržať, aby ducha udržali mimo svojho domu, no napätie a násilie narastá s každým krvavým rituálom, keďže súboj medzi duchmi a bývalým mariňákom sa stáva osobným.“

režisér james wan
Zdroj: moviehole.net

Produkovať budú James Wan a Shawn Levy

So vznikom filmu sú dokonca spojené veľmi zaujímavé mená. O produkciu sa postará sám majster hororu James Wan (V zajatí démonov, Saw, Insidious) a taktiež Shawn Levy, ktorý má na konte napríklad seriál Stranger Things.

Tešiť sa môžeme na príbeh, ktorý je strašidelný v zmysle príbehov Stephena Kinga/M. Night Shyamalana, takže pôjde skôr o hororový thriller. Pokiaľ vás zaujal a nemáte problém s angličtinou, tak si šesťdielny príbeh môžete prečítať na tomto odkaze.

Veríme, že tento Netflix horor bude verný jeho predlohe. Aký máte na vec názor vy? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -