Na slovenský Netflix pribudla filmová séria Hry o život. Aké ďalšie filmové série sú pre nás dostupné?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Netflix rozšírený o Hry o život

Slovenskí nadšenci post-apokalyptického sci-fi majú ďalší dôvod na radosť. Celá filmová séria Hry o život totiž prišla konečne aj na náš Netflix, a tým doplnila zbierku filmových sérií, ktoré sú pre nás dostupné na tejto platforme.

Slovenský Netflix sa stále rozrastá a my máme možnosť sledovať čoraz viac svetoznámych seriálov a filmov. A my sa z toho samozrejme tešíme. Čo ďalšie nám Netflix prinesie? Už teraz sa omnoho viac oplatí predplatiť si túto streamovaciu platformu v našom štáte, než pred pár rokmi. A týmto smerom sa to snáď bude uberať aj naďalej.

hry o život
Zdroj: wallpaperscraft.com

Hry o život

Filmová séria Hry o život je spracovaním knižnej predlohy od Suzzane Collins. Skladá sa zo štyroch filmov (a troch kníh). Sleduje príbeh Katniss – mladého dievčaťa žijúceho v diktátorskom režime v post-apokalyptickej Amerike. V tomto systéme sa každý rok vyberie jeden chlapec a jedno dievča z dvanástich krajov, aby spoločne vstúpili do arény a bojovali na život a na smrť. Vyhrať môže iba jeden.

Séria je plná akcie, emócií a zvratov. Nechýba milostný trojuholník, sesterská láska a rozbitá rodina, ktorá prežila obrovskú tragédiu v minulosti. Filmy sa rýchlo stali populárnymi a svetoznámymi, hlavne medzi teenagermi.

nová kniha Hry o život
Zdroj: empireonline.com

Ďalšie filmové série

Na slovenskom Netflixe už môžeme nájsť Pána prsteňov, Indiana Jones, Harryho Pottera, Fantastické zvery, Divergenciu, Twillight a mnoho iných fantasy a sci-fi sérií, ktorými sa môžete zabaviť na dlhú dobu. Taktiež nechýbajú klasiky, akými sú napríklad Matrix, Jurský park, Spider-Man, Batman, a mnoho mnoho ďalších.

Snáď sa v budúcnosti dočkáme aj filmov Jamesa Bonda, Pirátov z Karibiku, a podobných skvelých filmových sérií, ktoré nám zatiaľ chýbajú. Zatiaľ sa však musíme uspokojiť s tým, čo nám Netflix ponúkol. Nový prírastok nás však určite potešil a vrhneme sa naň čím skôr.

Ste fanúšikmi filmovej série Hry o život? Máte predplatený Netflix? Dajte nám vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -