Nový trailer k športovej dráme Hustle ti ukáže Adama Sandlera v úlohe ambiciózneho basketbalového skauta

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Adam Sandler nepoľavuje ani v roku 2022 a jeho záľuba k basketbalu je známa po celom svete. Prvým filmom zameraným k najrozšírenejšiemu americkému športu bola komediálna dráma Uncut Gems (2019), v ktorej sa okrem Sandlera predstavila aj bývalá superhviezda NBA Kevin Garnett. Tentokrát to však nebude žiadna komédia. Namiesto toho uvidíme nevídaný športový príbeh s názvom Hustle, ktorého trailer odhalil viacero dramatických momentov. Filmová novinka dorazí na malé obrazovky Netflixu budúci mesiac 8. júna 2022. Do režisérskeho kresla zasadol Jeremiah Zagar v koprodukcii s LeBronom Jamesom.

Trailer k športovej dráme Hustle od Netflixu

Najnovšia ukážka obsahuje všetko, čo by sme od takéhoto filmu očakávali. Nenápadný hlavný hrdina, ktorý chce niečo dokázať. Problém mu robí rozpadajúci sa osobný život, ale jeho nepriaznivý život čoskoro zmení basketbalový skaut s veľkými ambíciami.

Adam Sandler si vo filme zahral basketbalového skauta Stanleyho Sugermana, ktorý začína mať pochybnosti o svojej budúcnosti. Stanley totiž už nie je žiadny mladík, ale od života dostane poslednú šancu – vydať sa na novú trénerskú dráhu, po ktorej tak silno túži. Na novej ceste objaví výnimočný talent a okamžite si ho zoberie pod svoje krídla. Táto cesta na vrchol však nebude jednoduchá. Čeliť budú musieť veľkému počtu odporcov, byrokratov, rivalov a utekajúcemu času.

V hlavných úlohách sa predstavia Queen LatifahBen FosterKenny SmithAnthony EdwardsJordan HullMaria BottoAinhoa ​​PilletRaul CastilloJaleel WhiteHeidi Gardner a Robert Duvall. Scenár napísali Taylor Materne a Will Fetters.

Adam Sandler Hustle trailer
Zdroj: flickeringmyth.com

Oficiálna synopsa:

Láska Stanleyho Sugermana (Adam Sandler) k basketbalu nemá obdoby, ale cestovaním unavený skaut tímu Philadelphia 76ers má oveľa vyššie ambície. Chce sa stať trénerom a začne hľadať ďalší neznámy talent. Pátranie ho zavedie do Španielska, kde objaví Bo Cruza (hráč NBA Juancho Hernangómez), neuveriteľne talentovaného streetballistu s nepokojnou minulosťou. Stanley a Bo sa spájajú na palubovke aj mimo nej so svojou vášňou pre hru. Ako milujúci rodinní muži chcú dokázať celému svetu, že vedia vyhrať v basketbale aj v živote.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Páčil sa ti prvý nový oficiálny trailer k športovej dráme Hustle? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -