Na Netflix mieri nový superhrdinský seriál Jupiter’s Legacy. Prvá upútavka prezradila aj dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix zverejnil prvú upútavku k nadchádzajúcemu seriálu Jupiter’s Legacy, ktorý sa zameria na skupinu mladých superhrdinov. Novinka je založená na rovnomennom grafickom románe od Marka Millara a ilustrátora Franka Quitelyho.

Aj keď síce najnovší teaser trailer neobsahuje skoro žiadne reálne zábery, vidieť môžeš aspoň oficiálne logo s priloženým dátumom vydania. Premiéra dorazí na malé obrazovky 7. mája 2021 a obsahovať bude všetkých 8 epizód.

Netflix odhalil nové informácie o seriáli Jupiter’s Legacy

Ak sa ešte vrátim k upútavke, v pozadí počuť hlas herca Josha Duhamela (franšíza Transofmers). Ten v seriáli stvárni jednu z hlavných postáv a jeho krátky monológ ťa aspoň dodatočne naladí na nový superhrdinský zážitok:

„Jedného dňa budeš silnejší ako ktokoľvek iný na svete. Každé zlo, ktoré si dokážeš predstaviť, povstane proti ľudstvu, nie za spravodlivosť, ale pomstu. A ty budeš budúcnosť.“

V seriáli okrem Duhamela účinkujú Lesie Bibb (Iron Man), Ben Daniels (Koruna), Elena Kampouris (Sacred Lies), Andrew Horton (It Came From The Desert), Mike Wade (For the People) a Matt Lanter (Cestovatelia v čase).

Jupiter Legacy Netflix
Zdroj: sciencefiction.com

Oficiálna synopsa:

„Po takmer storočí, keď je ľudstvo konečne v bezpečí, sa musí prvá generácia superhrdinov postarať o svoje deti, aby mohli v dedičstve pokračovať. Napätie však stúpa, keď mladí superhrdinovia, ktorí chcú svetu ukázať ich hodnotu, bojujú za to, aby taktiež splnili očakávania verejnosti a získali takú reputáciu, akú mali ich rodičia.“

V skratke, príbeh sa sústreďuje na staršiu generáciu superhrdinov, po ktorých prevezmú zodpovednosť nad ochranou sveta ich deti. Či to bude presne taký superhrdinský výtvor, na aký sme zvyknutí pri Marveli je otázne, ale Netflix netreba podceňovať. Už dlhšie je totižto známe, že aj náš obľúbený streamovací gigant by rád vytvoril vlastné superhrdinské univerzum a práve seriál Jupiter’s Legacy môže poslúžiť ako slušný odrazový mostík.

Sleduješ seriály na Netflixe a zaujal ťa nový superhrdinský výtvor s názvom Jupiter’s Legacy? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -