Nový trailer k seriálu Jupiter’s Legacy od Netflixu sľubuje nálož epickej superhrdinskej akcie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix zverejnil prvý oficiálny trailer k superhrdinskému seriálu Jupiter’s Legacy, ktorý vychádza z komiksovej predlohy od spisovateľa Marka Millara a umelca Franka Quintelyho. Tvorcom seriálu je Steven S. DeKnight (Daredevil, Smallville, Spartakus). Všetkých osem epizód uvidíš na malých obrazovkách už 7. mája 2021.

Oficiálny trailer k seriálu Jupiter’s Legacy:

Nová séria od Netflixu ti ponúkne pohľad na klasický príbeh superhrdinov. V ňom je prvá generácia hrdinov ochraňujúcich svet dlhých 90 rokov nahradená ich potomkami. Tí musia čeliť novým výzvam spoločnosti, ako aj očakávaniam od vlastných rodičov.

V hlavných úlohách sa predstavil Josh Duhamel, ktorého si môžeš pamätať v spojitosti s franšízou Transformers. V seriáli okrem Duhamela účinkujú Lesie Bibb (Iron Man), Ben Daniels (Koruna), Elena Kampouris (Sacred Lies), Andrew Horton (It Came From The Desert), Mike Wade (For the People) a Matt Lanter (Cestovatelia v čase).

Netflix Jupiter's Legacy trailer
Zdroj: laptrinhx.com

Oficiálny synopsa:

„Po takmer storočí, keď je ľudstvo konečne v bezpečí, sa musí prvá generácia superhrdinov postarať o svoje deti, aby mohli v dedičstve pokračovať. Napätie však stúpa, keď mladí superhrdinovia, ktorí chcú svetu ukázať ich hodnotu, bojujú za to, aby taktiež splnili očakávania verejnosti a získali takú reputáciu, akú mali ich rodičia. Založené na sérii grafických románov od Marka Millara a Franka Quitelyho, Jupiter’s Legacy je epická superhrdinská dráma trvajúca desaťročia a orientuje sa v zložitej dynamike rodiny, moci a lojality.“

Či to bude presne taký superhrdinský výtvor, na aký sme zvyknutí pri Marveli je otázne, ale Netflix netreba podceňovať. Už dlhšie je totižto známe, že obľúbený streamovací gigant by rád vytvoril vlastné superhrdinské univerzum a práve seriál Jupiter’s Legacy môže poslúžiť ako slušný odrazový mostík.

Páčil sa ti prvý oficiálny trailer k superhrdinskému seriálu Jupiter’s Legacy, ktorý bude debutovať na Netflixe o necelý mesiac? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -