Kedy sa dočkáme nových častí francúzskeho seriálu Lupin od Netflixu?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix nás pred pár týždňami potešil novou originálnou sériou Lupin, ktorá sa okamžite zapísala medzi úspechy a už teraz chystá nové časti. Prvých 5 epizód máme za sebou, ale séria ešte nekončí. Jej druhá polovica sa na streamovacej platforme objaví už počas leta 2021.

Francúzsky thriller debutoval na Netflixe 8. januára. V hlavnej úlohe sa predstavil talentovaný Omar Sy ako mysteriózny zlodej Assane Diop, ktorého charakter je inšpirovaný legendárnym gentlemanským zlodejom Arsène Lupinom.

Nové časti seriálu Lupin prídu na Netflix oveľa skôr, ako sa očakávalo

Ako uvádza Netflix, druhá polovica leta odhalí ďalších päť epizód, ktoré naviažu na napínavý koniec piatej epizódy. Informácia bola zverejnená prostredníctvom oficiálneho účtu Netflixu na sociálnej sieti Twitter:

Prvú polovicu prvej série zrežírovali Louis Leterrier a Marcela Said. O druhú polovicu sa postarajú Ludovic Bernard a Hugo Gélin.

Lupina videlo už 70 miliónov domácností

Prekvapujúci seriálový hit je prvou francúzskou sériou, ktorá sa dostala na zoznam TOP 10 v mnohých krajinách po celom svete. Hviezda seriálu Omar Sy je však ostrieľaným hercom a záujmu publika sa nemožno čudovať.

Francúzskeho herca si môžeme pamätať napríklad z filmu XMen: Budúca minulosť ako komiksového Bishopa. Objavil sa taktiež vo filme Jurský Svet a naposledy prepožičal svoj hlas postave Joa Gardnera vo francúzskej verzii animovaného filmu Soul.

Netflix Lupin
Zdroj: screenrant.com

Ak sa tu nájdu nejakí fanúšikovia tohto zaujímavého seriálu, vydanie druhej časti prvej série je naozaj potešujúce, a to sme nemuseli ani dlho čakať. Podrobnosti o deji nadchádzajúcich piatich epizód zatiaľ nepoznáme, no určite sa opäť dočkáme napínavých chvíľ s poriadnou dávkou geniality.

Videli ste tento seriál, ktorý nám platforma priniesla ešte len začiatkom tohto roku? Tešíte sa na nové epizódy pre Netflix seriál Lupin? O názor sa s nami môžete podeliť dole v komentároch. 

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -