FilmyNETFLIX

Netflix na Slovensku? Presne tak!

ak a je to tu! Konečne sme sa dočkali. Online streamovacia služba Netflix sa rozšírila  skoro do celého sveta – Čína si bude musieť ešte nejaký ten čas počkať. Pamätáte si na časy, keď ste sa museli postaviť zo stoličky, prejsť do požičovne a požičať si film? Nostalgia, ale s tým je už koniec. Netflix je bezpochyby tá najväčšia online požičovňa filmov a seriálov, ktorá kedy existovala!  Začiatky Netflixu však boli veľmi skromné, no dnes už produkuje aj vlastnú tvorbu, ako napríklad vynikajúci seriál House of Cards v hlavnej úlohe – Kevin Spacey.

Netflix nám prezradil aj svoj cenník.  Očarí nás mesiacom zadarmo a potom si stačí už len vybrať z mesačného predplatného za 8€ (SD na jednej obrazovke zároveň), 10€ (HD na dvoch obrazovkách zároveň), 12€ (UHD na 4 obrazovkách zároveň). No povedzte, neznie to úžasne?

Ponuka v našom regióne je však ešte značne obmedzená. Nedostaneme to isté ako v USA. Taktiež nečakajte lokálnu tvorbu v podobe Paneláku, Burlivého vína, čo je na druhej strane aj dobré. Predsa len, aj kvôli tomu som prestal zapínať televízor a Netflix je niečo, čo mi vyčarovalo úsmev na tvári. V neposlednom rade sa Vám určite bude hodiť znalosť anglického jazyka, pretože momentálne nie je k dispozícii ani český alebo slovenský dabing, taktiež nie sú ani titulky. Myslím, že to vôbec nevadí a treba dúfať, že sa časom doplnia.  A teraz, nech sa páči, malá ukážka toho, čo nás čaká a čo nás určite neminie.

Už sa bežíte zaregistrovať?

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár