Netflix na Slovensku? Presne tak!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

ak a je to tu! Konečne sme sa dočkali. Online streamovacia služba Netflix sa rozšírila  skoro do celého sveta – Čína si bude musieť ešte nejaký ten čas počkať. Pamätáte si na časy, keď ste sa museli postaviť zo stoličky, prejsť do požičovne a požičať si film? Nostalgia, ale s tým je už koniec. Netflix je bezpochyby tá najväčšia online požičovňa filmov a seriálov, ktorá kedy existovala!  Začiatky Netflixu však boli veľmi skromné, no dnes už produkuje aj vlastnú tvorbu, ako napríklad vynikajúci seriál House of Cards v hlavnej úlohe – Kevin Spacey.

Netflix nám prezradil aj svoj cenník.  Očarí nás mesiacom zadarmo a potom si stačí už len vybrať z mesačného predplatného za 8€ (SD na jednej obrazovke zároveň), 10€ (HD na dvoch obrazovkách zároveň), 12€ (UHD na 4 obrazovkách zároveň). No povedzte, neznie to úžasne?

Ponuka v našom regióne je však ešte značne obmedzená. Nedostaneme to isté ako v USA. Taktiež nečakajte lokálnu tvorbu v podobe Paneláku, Burlivého vína, čo je na druhej strane aj dobré. Predsa len, aj kvôli tomu som prestal zapínať televízor a Netflix je niečo, čo mi vyčarovalo úsmev na tvári. V neposlednom rade sa Vám určite bude hodiť znalosť anglického jazyka, pretože momentálne nie je k dispozícii ani český alebo slovenský dabing, taktiež nie sú ani titulky. Myslím, že to vôbec nevadí a treba dúfať, že sa časom doplnia.  A teraz, nech sa páči, malá ukážka toho, čo nás čaká a čo nás určite neminie.

Už sa bežíte zaregistrovať?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -