NETFLIXSeriályTrailery

Netflix nám prináša behind the scenes zábery druhej série Jessicy Jones!

Tvorcovia seriálu Jessica Jones si pre nás pripravili menšie behind the scenes video. Nachádzajú sa v ňom herci ako Krysten Ritter (Jessica Jones), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Rachael Taylor (Trish Walker), Eka Darville (Malcolm Ducasse), či samotná showrunnerka celého seriálu Melissa Rosenberg. Vo videu, ktoré je plné akcie, zároveň počúvame názory hercov a dozvedáme sa ako vnímajú situácie svojich, či iných postáv. Za úspechom prvej série Jessicy Jones stojí skupina talentovaných žien, ktorá nám toho prinesie ešte naozaj veľa. Druhá séria sa k nám totižto vráti už o týždeň, a to 8. marca na medzinárodný deň žien.

Jessica Jones je v poradí druhou zo štyroch originálnych superhrdinských Netflix seriálov, ktoré sa skrížili minulý rok v boji proti organizácii “The Hand” v seriáli The Defenders. Jessica je nepochybne jednou z najlepších a najobľúbenejších Marvel postáv poslednej dekády, nehovoriac o tom, aký vzrušujúci jej vlastný seriál vlastne bol. Prvej sérii sa dokonca podarilo získať prestížnu cenu menom Peabody Award.

Jessica Jones behind the scenes

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=jQ7OOzf96gg]

Newyorské súkromné očko Jessica Jones sa zúfalo snaží poskladať kúsky jej života opäť dokopy, avšak vyzerá to tak, že ju znova prenasledujú skutky z minulosti. Po zavraždení jej mučiteľa Kilgravea (David Tennant) sa stáva v celom meste známa ako vrah so superschopnosťami. Vďaka novému prípadu bude musieť bojovať s tým, kým vlastne je, a zatiaľ čo sa bude vŕtať v jej minulosti si bude musieť odpovedať na jednoduchú otázku – prečo?

Krysten Ritter (Jessica Jones) sa spojí s postavami z prechádzajúcej série. Opäť sa teda ukáže krásna Rachael Taylor (Trish Walker) aj neodbytná Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth). Samozrejme nemôžeme zabudnúť na Eka Darvilla, ktorý opäť stvárni Malcoma Ducassa. Medzi nich sa pridajú aj herci ako Janet McTeer či J.R. Ramirez.

Výkonným producentom a zároveň showrunnerom Jessicy Jones je Melissa Rosenberg (Twilight, Dexter). Na seriáli spolupracujú nielen Raelle Tucker (True Blood) a Jim Chory (Daredevil, Luke Cage, Iron Fist), ale aj samotný Jeph Loeb (Daredevil, Luke Cage, Iron Fist), ktorý je zároveň riaditeľom televíznej sekcie Marvelu.

Tešíte sa na druhú sériu Jessicy Jones? Páčilo sa vám toto behind the scenes video? Zdieľate podobné názory ako herci? Napíšte nám vaše názory do komentárov.

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  Pridaj komentár