Netflix nás chce vrátiť do detských čias pomocou Disneyoviek!

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Netflix nás chce vrátiť do detských čias pomocou Disneyoviek

Určite si všetci pamätáte, ako sme sa každý deň ponáhľali zo školy domov, aby sme strávili aspoň päť hodín, kým sa rodičia nevrátili z práce, pozeraním rozprávok na Disney Channel (pre tých starších ešte aj na Jetixe). Netflix nás chce vrátiť do detských čias pomocou Disneyoviek! Nedávno totižto pribudli na hlavnej nástenke stránky – Seriály ako Phineas a Ferb, Gravity Falls a Jessie si môžme konečne vychutnať v dobrej kvalite a nepotrebujeme k tomu televíziu!

Popri kvalitných akčných seriáloch a teenagerských drámach si teda môžme oddýchnuť. Necháme sa uniesť pár rokov dozadu k nevinným príbehom o priateľstve a každodenných zážitkoch.

Phineas a Ferb

Jedna z najstarších, no aj najlepších Disney rozprávok je práve Phineas a Ferb. Nekonečné leto, ktoré títo bratia prežívajú, dokáže diváka nadchnúť a rozpútať jeho predstavivosť pri premýšľaní nad jeho blížiacimi sa prázdninami. Postavy ako Candace, Isabella, Buford a ďalší predstavujú rozličné osobnosti s všakovakými povahami. Preto si každý z nás vie nájsť svojich favoritov. Mojím sa stal zvierací detektív Vtákopysk Perry, ktorého menšie príbehy, kde bojuje zo zlom, sú zobrazené v každej epizóde.

Seriál má 222 polhodinových dielov v 4 sériách. Na Netflixe sú zatiaľ zverejnené len 2 série, no musíme dúfať, že postupne pribudnú.

zdroj: phineasandferb.wikia.com

Gravity Falls

Novšia rozprávka o dvojičkách, ktoré rodičia pošlú na prázdniny do Gravity Falls za strýkom, aby mu pomáhali s jeho obchodom a múzeom nadprirodzených vecí. Počas leta si Dipper a Mabel narobia veľa nových kamarátov a pomaly odhalia celé tajomstvo mestečka a ich rodiny. Príbeh obsahuje veľa nečakaných zvratov a komických situácii, ktoré navodia divákovi široký úsmev. Ja som tento seriál dopozerala len pred pár dňami, no ešte teraz ho mám v hlave a vždy, keď si naň spomeniem, sa mi zlepší nálada.

Seriál má 2 série. Každá obsahuje okolo 20 polhodinových epizód a všetky sa dajú na Netflixe pozrieť už teraz!

Gravity Falls
zdroj: nerdist.com

Jessie

Príbeh o teenagerke Jessie, ktorá odíde z Texasu do New Yorku, aby si splnila svoje sny. Stala sa opatrovateľkou v drahom penthouse na Upper West Side. Stará sa o štyri rozmaznané deti, ktoré jej každodenne vytvárajú nové a nové problémy. Tento seriál som nevidela, takže nemôžem pridať osobný názor, no určite si medzi vami nájde svojich obdivovateľov.

Seriál má 4 série. Prvé tri majú 26 dielov a posledná 20. Epizódy trvajú tradične do pol hodiny. Na Netflixe sú zatiaľ iba prvé dve série.

Jessie
zdroj: youtube.com

Je možné, že seriály na Netflixe neostanú dlho, kedže si Disney chce založiť vlastnú platenú platformu na internete so svojimi seriálmi a filmami, tak sa musíte poponáhľať!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -