Patríš medzi nerozhodných divákov? Netflix testuje novú funkciu, ktorú si zamiluješ

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nová funkcia bola predstavená minulý mesiac niektorým predplatiteľom z celého sveta a Netflix sa rozhodol usmerniť nerozhodné publikom. Radíš sa taktiež do tejto skupiny? V tom prípade si pripravovaný „Shuffle Play“ zaručene obľúbiš.

Kedže je momentálna situácia vo svete stále na kritickej úrovni a ľudia trávia čas doma, nič nie je lepšie ako večerný oddych pri sledovaní rôznych filmov alebo seriálov. To isté si myslí aj Netflix, ktorý si taktiež uvedomuje náročnosť dnešných ľudí. A to hlavne vtedy, ak si majú vybrať.

všetko na netflixe
Zdroj: zenuradio.com

Odoberáš Netflix a nevieš si vybrať? Táto nová funkcia ti pomôže

Funkcia „Shuffle Play“ zohľadňuje filmy a seriály, ktoré predplatiteľ sledoval v minulosti. Na základe toho dokáže táto zaujímavá novinka vybrať niečo náhodné, čo si algoritmus myslí, že by chcel divák pozerať na základe predchádzajúcich zvykov pri sledovaní. Inak napísané, táto funkcia je dokonalá pre ľudí, ktorí na Netflixe strávili posledné mesiace a myslia si, že videli všetko.

V súčastnosti je „Shuffle Play“ v testovacej fáze a k dispozícii ho nájdeme iba pri smart TV zariadeniach. Netflix stále totižto pracuje na vylepšovaní, ale či sa niekedy dočkáme celoplošného spustenia, zatiaľ netuší ani samotný streamovací gigant:

Neustále hľadáme lepšie spôsoby, ako spojiť našich predplatiteľov s filmami a seriálmi, ktoré by mohli milovať. Tieto testy vykonávame v rôznych krajinách, v rôznych časových intervaloch a nové funkcie sprístupňujeme iba vtedy, ak ich ľudia budú považovať za užitočné.

Sto ľudí, sto chutí

Zatiaľ čo si väčšina predplatiteľov takéto niečo obľúbila, vždy sa nájdu aj tí nespokojní. Pre niekoho môže byť „Shuffle Play“ cesta ako preskúmať Netflix hlbšie a pre niekoho zas táto funkcia pôsobí chaoticky. Dôkazom toho sú aj rozličné feedbacky, ktoré nájdete nižšie v článku.

Týmto prvkom by sa dokázal Netflix jednoducho odlíšiť od konkurencie a podľa nášho názoru by bola nová funkcia náhodného prehrávania veľmi užitočná. No ako sa rozhodnú vývojári z radov Netflixu je zatiaľ otázne, ale úprimne veríme, že už čoskoro nás čaká nová aktualizácia so všetkým potrebným pre nerozhodných obyvateľov tejto planéty.

Ujme sa nová funkcia „Shuffle Play“ a pomôže nám jednoduchšie prehľadať celý Netlix? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: techcrunch.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -