Mowgliho v kinách neuvidíte! Zoznámte sa s prvým veľko rozpočtovým Netflix filmom!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Netflix odkúpil film Mowgli od Andyho Serkisa!

Tak takéto veci sa za kamerami vidia iba málokedy. Ak sa niekto z vás tešil na adaptáciu Knihy Džungle od Rudyarda Kiplinga v podaní Andyho Serkisa, toto budú pre vás naozaj prekvapujúce novinky. Síce ide o veľko rozpočtové a drahé poňatie tejto legendárnej klasiky, na veľkých plátnach sa neukáže. Warner Bros totižto oficiálne predalo práva spoločnosti Netflix, ktorá týmto pádom bude mať na konte svoj prvý veľko rozpočtový film.

Mowgli je priam postavený na efektoch, takže o sume, za ktorú Netflix zaplatil zatiaľ nič nevieme. Môžeme len konštatovať, že išlo o naozaj veľké číslo. Každopádne, všetky strany sú z tejto dohody priam nadšené. Andy Serkis si absolútne pochvaľuje tento prechod, keďže sa absolútne nemusí starať o to, že musí prekonať konkurenciu v podobe Knihy Džungle z roku 2016 od Disneyho. Navyše mu vraj prechod umožní urobiť film ešte temnejší, presne ako je predloha.

Netflix teda získava poriadny titul ale aj s poriadnymi menami. Všetky zvieratá totižto v skutočnosti hrajú samotní herci, ktorými sú Christian Bale, Andy Serkis, Cate Blanchett, Benedict Cumberbatch a Naomie Harris. Netflix dokonca zrušil dátum premiéry a naplánoval film zatiaľ len na rok 2019, kde sa očakáva, že ho uvidíme v skorších mesiacoch. Mowgli sa teda stáva zaujímavou filmovou udalosťou, keďže pôjde o skutočne prvý veľký film, ktorý dostane premiéru v našich domácnostiach. My sme teda zvedaví, aký veľký záujem o film diváci prejavia, keďže predsa len, ten rozpočet sa nejako splatiť musí.

Zdroj: deadline.com

Čo hovoríte na Netflixovu kúpu filmu Mowgli? Ste radi, že si tento veľkofilm pozriete v pohodlí domova? Zaujali vás trailery na tento projekt? Myslíte, že bude úspešný aj na streamovacej platforme? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -