Epický trailer k sérii Arcane odhaľuje šialenú rivalitu medzi mestami Piltover a Zaun zo sveta League of Legends

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvý animovaný seriál z prostredia League of Legends sa nezadržateľne blíži. Spolupráca medzi Netflixom a Riot Games už čoskoro prinesie na malé obrazovky limitovanú sériu Arcane, ku ktorej sme dostali oficiálny trailer.

Na základe novej ukážky konečne vieme, čo od tejto exkluzívnej novinky očakávať a do akých zákutí obľúbenej hry League of Legends zavítame. Jinx a Vi budú hlavnými postavami príbehu, ale nebude to ani zďaleka len o nich. Okrem súrodeneckého dua je na zozname oveľa viac postáv, s ktorými zažijeme niekoľko hodín zábavy.

Oficiálny trailer k animovanej sérii Arcane:

Vi sa stáva strážcom zákona, zatiaľ čo jej mladšia sestra Jinx zažíva cestu plnú zločinu. Ich rivalita však nebude jediný problém série a dočkáme sa viacerých skvelých príbehov z mesta Piltover. Nechýba ani konkurenčný Zaun, v ktorom nahliadneme do života tých najhorších zločincov.

Najnovšia ukážka tiež odhalila výskyt ďalších obľúbených postáv – Viktor, JayceCaitlyn. Táto trojica by mala zohrávať v príbehu dôležitú úlohu a spoločnými silami sa pokúsia zastaviť temnú mágiu ohrozujúcu Piltover.

Arcane oficiálny trailer
zdroj: collider.com

Tri rozdielne príbehové akty s inými dátumami vydania

Ako tomu býva pri Netflixe už zaužívaným pravidlom, série vychádzajú vždy celé v tom istom dni. Animovaná séria Arcane však bude výnimkou a Netflix rozdelil seriál na tri časti.

Prvé dejstvo sa zameria na začiatok príbehu sestier a pozostáva z prvých troch častí, ktoré uvidíme na malých obrazovkách od 6. novembra. O druhom a treťom dejstve zatiaľ žiadne podrobné informácie nemáme, ale vieme aspoň dátumy vydania. Ďalšie tri časti dorazia o týždeň neskôr 13. novembra. Posledné dejstvo uvidíme 20. novembra.

Spoznali sme aj časť hlasového obsadenia – Hailee Steinfeld (Hawkeye) ako Vi, Ella Purnell ako Jinx, Harry Lloyd ako Viktor, Kevin Alejandro ako Jayce a Katie Leung ako Caitlyn. V novembri tento zoznam hercov doplní viacero mien, a ak sa seriál zaradí medzi úspechy, táto animovaná lahôdka bude určite pokračovať. Predsa len, hra League of Legends má aktuálne 156 hrdinov a každý jeden z nich si zaslúži svoj priestor.

Páčil sa ti nový oficiálny trailer k animovanej sérii Arcane? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -