Netflix ZADARMO? Streamovacia služba predstavuje nový plán pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť predplatné

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Nový plán od streamovacej platformy Netflix

Netflix je jednou z najpopulárnejších streamovacích platforiem, kde nájdete stovky filmov a seriálov. Môžete ich tam pozerať bez reklám, vo vysokej kvalite a využívať rôzne služby, ktoré jednotlivé predplatné plány ponúkajú. Takáto služba však samozrejme nie je zadarmo a nie každý si ju môže dovoliť. Preto Netflix predstavuje nový plán, ktorý bude úplne zadarmo.

netflix
Zdroj: gfycat.com

Tento plán je zatiaľ dostupný iba v Keni. Obsahuje približne štvrtinu filmov a seriálov z celkovej ponuky a je ho možné mať iba na Android telefónoch. Na rozdiel od platenej verzie si diváci nemôžu stiahnuť filmy či epizódy seriálu do telefónu a ani využívať aplikáciu na televízii.

Prečo sa ho Netflix rozhodol predstaviť?

Vyjadrila sa k tomu riaditeľka inovácii produktov v Netflixe Cathy Conk:

„Ak ste nikdy nevideli Netflix – a mnoho ľudí v Keni nemalo tú možnosť – toto je skvelá možnosť ako využiť našu službu. A ak sa vám pozdáva to, čo vidíte, prejdenie na jeden z našich platených plánov je jednoduchý a vy si môžete vychutnať plný katalóg titulov na televízii alebo notebooku.“

Tí, ktorí sa rozhodnú využívať Netflix zadarmo, nemusia dávať údaje zo svojej bankomatovej karty. Stačí im ich emailová adresa, dátum narodenia a heslo. Následne si môžu vychutnať mnoho (aj keď nie všetky) seriálov a filmov od Netflixu. Zároveň majú prístup k odporúčaniam len pre nich, k rodičovskej kontrole a k viacerým profilom, a to vrátane tých pre deti.

Privítali by ste plán zdarma aj na Slovensku? Vaše názory a dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -