Filmový sviatok. Netflix do ponuky pridal skvelý akčný film, na ČSFD má až 80 %

Nenechajte si ujsť

Na Netflix pribudol známy akčný film

Netflix opäť boduje kvalitným obsahom. Streamovacia služba nedávno do ponuky zaradila viacero atraktívnych kúskov, teraz ponuku ešte obohatila aj o výborný akčný film Bullet Train. Bláznivá akcia do kín prišla ešte v lete 2022, odvtedy ju ponúkala služba HBO Max. Najnovšie ju predplatitelia nájdu už len na Netflixe.

Film je založený na knižnej predlohe od Kotara Isaka s názvom Maria Beetle. Príbeh sa zameriava na zabijakov, ktorí sa ocitnú v superrýchlom vlaku, ktorý má na trase medzi mestami Tokio a Morioka iba niekoľko zastávok. Každý z nich prišiel s úlohou, aby priniesol záhadný kufrík.

Jednotlivým vrahom nebude trvať dlho, kým pochopia, že tu nie sú sami, každý z nich má rovnaký cieľ. Takže majú dostatok dôvodov na to, aby neverili ani jeden druhému. Nikdy neviete, kedy sa stanete terčom toho ďalšieho. Takže v zdanlivej pasci si pridajú ďalšiu úlohu – za každú cenu prežiť.

Bullet Train vznikol pod dozorom vyhľadávaného režiséra Davida Leitcha, ktorý sa medzi divákmi preslávil filmami ako Deadpool 2, John Wick či Atomic Blonde. Akciu má americký režisér a kaskadér jednoducho v krvi, čo jasne dokázal aj jeho zatiaľ posledná snímka. Najnovšie už v kinách čakáme jeho ďalšiu novinku Kaskadér, ktorá krátko pred premiérou zbiera nadšené ohlasy.

Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom

Zaujať môžu aj ďalšie novinky

Bullet Train je na Netflixe dostupný s českými titulkami, nejde však o jedinú atraktívnu novinku, ktorú gigant do ponuky zaradil. Spoločne s veľkofilmom s Bradom Pittom knižnicu Netflixu obohatili aj ikonická komédia Maska v hlavnej úlohe s Jimom Carreym či minuloročná animovaná rozprávka Múmie. Aj v tomto prípade sú filmy na Netflixe dostupné s českými titulkami.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -