Apokalypsa, príšery a temnota. Trailer k seriálu Resident Evil priniesol fanúšikom hororu všetko potrebné

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Neubehol ani rok od premiéry posledného filmu z najpopulárnejšej zombie franšízy a čoskoro sa na malé obrazovky Netflixu dostane nová séria. Seriál Resident Evil nezastaviteľne prichádza a najnovší trailer nás opäť zavedie do neslávneho mesta Raccoon City.

Herná séria Resident Evil vychádza už dlhé roky na všetky platformy a vývojárske štúdio Capcom doposiaľ prinieslo na svet veľký počet skvelých survivaloviek s tematikou zombies. V posledných rokoch sa však franšíza pobrala úplne novým smerom a najnovšia hra Resident Evil: Village dala namiesto zombies priestor ku klasickejším prvkom hororu zmiešaných s adrenalínovou akciou.

Prvý trailer k hororovej sérii Resident Evil od Netflixu

Dej novej série je zatiaľ stále malým tajomstvom, ale najnovšia ukážka odhaľuje niekoľko dôležitých detailov. Príbeh by mal byť rozdelený na dve časové osi. Prvá časť je situovaná do roku 2022, kedy sa sestry Jade a Billy sťahujú s ich otcom do futuristického New Raccoon City. Hoci to spočiatku vyzerá ako krásna rodinná idylka v pokojnom meste, Jade veľmi rýchlo narazí na viaceré nebezpečné tajomstvá Umbrella Corporation. Druhá časť sa odohráva v roku 2036. Hlavná hrdinka Jade je tentokrát v Londýne a sleduje post-apokalyptický svet s hordou infikovaných obetí, ktoré nedajú zvyšku preživších žiadnu šancu.

V sérii účinkujú Tamara Smart a Ella Balinska, ktoré si zahrajú mladšiu a staršiu verziu Jade. Ostatnými členmi hereckého obsadenia sú Siena Agudong, Adeline Rudolph, Paola Nuñez, Ahad Raza Mir, Connor Gossatti a Turlough Convery. Réžiu vedie Andrew Dabb, ktorý je známy jeho prácou na populárnom seriáli Supernatural z produkcie CW. Netflixu z produkciou pomôže aj produkčná spoločnosť Constantin Film stojaca za všetkými filmami z franšízy Resident Evil. Všetkých osem epizód bude mať premiéru 14. júla 2022.

Páčil sa ti prvý trailer k hororovej sérii Resident Evil? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -