Netflix ruší seriál Chilling Adventures of Sabrina. Aký je dôvod prerušenia príbehu o mladej čarodejke?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Po štyroch sériách sa budeme musieť rozlúčiť s milovaným seriálom. Netflix totiž ruší seriál Chilling Adventures of Sabrina. Finálna epizóda štvrtej série bude mať premiéru ešte tento rok a po nej sa už bohužiaľ novej série nedočkáme.

Netflix seriál Chilling Adventures of Sabrina

Chilling Adventures of Sabrina je príbeh o mladej čarodejke. Sabrinu čakajú v deň Halloweenu jej šestnáste narodeniny. V tomto veku sa mladá poločarodejka, ktorej otec bol významným kúzelníkom a mama bola obyčajnou smrteľníčkou, musí rozhodnúť, či podpíše Knihu príšery (The Book of the Beast) a stane sa tak plnohodnotnou čarodejkou.

TIP na seriál: Chilling Adventures of Sabrina | Príbeh o mladej čarodejke
Zdroj: gamesradar.com

Toto rozhodnutie ju však môže pripraviť o všetkých kamarátov a aj o jej priateľa, ktorého veľmi ľúbi. Sabrina nevie, ako sa má rozhodnúť. Postupne začne odhaľovať rôzne tajomstvá spojené s čarodejníctvom a vládcom pekla, ktoré jej dovtedy nikto nepovedal. To jej rozhodovanie ešte skomplikuje. Ocitá v strede medzi dvoma svetmi a čas ju rýchlo tlačí k osudnej noci a k výberu.

Koniec seriálu na Netflixe

Streamovacia platforma Netflix informovala verejnosť, že šou sa štvrtou sériou ukončí. Zároveň oznámila, že finále, ktorého sa dočkáme neskôr tento rok, bude strašidelné, sexy a nadprirodzené.

Oficiálny Twitter účet seriálu pridal niekoľko fotiek s popisom: „Všetko smeruje ku poslednému desivému dobrodružstvu. Posledná kapitola príde neskôr tento rok. Coven navždy.“ Je to teda isté, seriál už nebude pokračovať ani na inej streamovacej platforme.

Producent a významný spolutvorca seriálu Roberto Aguirre-Sacasa povedal, že má tento seriál veľmi rád. Je hrdý na všetku prácu, ktorú doň štáb aj herci dali a zároveň je veľmi hrdý na ich spoločné dielo. Má však pocit, že už prišiel čas ukončiť napínavú púť mladej čarodejky a nechať ju odpočívať. Pravdepodobne už zažila všetky desivé dobrodružstvá, ktoré mohla. Dodal aj:

„Pracovanie na seriáli Chilling Adventures of Sabrina bolo pre mňa veľkou poctou už od prvého dňa. Herci, na čele s Kiernan ako obľúbenou teenagerskou čarodejkou, boli úplne úžasní. Som viac než vďačný všetkým, ktorí pracovali na tomto temnom sne seriálu.“

Tretia séria mala premiéru v januári tohto roku a priniesla novú šialenú jazdu naplnenú strachom, hrdinstvom, čarami a dobrodružstvami. Diváci z nej boli nadšení a fungovala perfektne ako odrazový mostík pre finále seriálu.

Posledná štvrtá séria pred nami

Teraz nás čaká posledná štvrtá séria, ktorá by mala byť o ďalších bojoch medzi dobrom a zlom a skupinami čarodejníkov a iných oblúd. Okrem toho bude plná lásky a zaľúbených konfliktov, ktoré ešte viac skomplikujú celé boje. Určite sa máme na čo tešiť a seriál sa s divákmi a fanúšikmi rozlúči vo veľkom.

Tešíte sa na štvrtú sériu Netflix seriálu Chilling Adventures of Sabrina? Čo hovoríte na informácie o ukončení tohto príbehu? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: ladbible.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -