Netflix ruší seriály jeden za druhým. Čo všetko v roku 2022 neuvidíme?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Žiadneho seriálového fanúšika nepoteší informácia, že jeho obľúbený seriál skončil z nechcených dôvodov. Netflix tomu ide v posledných mesiacoch príkladom a seriály ruší ako na bežiacom páse. Rok 2022 už na obľúbenej streamovacej platforme zaznamenal niekoľko významných stopiek, ale tento zoznam stále narastá.

Už minulý rok nám bolo oznámené, že všetky tituly ako Jupiters LegacyCursed Dash & Lily zapadnú prachom a ďalšie projekty z týchto seriálových svetov neuvidíme. V roku 2022 dokonca končia aj niektoré obľúbené seriály, ako napríklad Ozark, ktorého poslednú štvrtú sériu už nájdeš na Netflixe a zaručene stojí za pozretie. Táto výnimočná dráma si na slovenskom Netflixe zaslúžene drží prvé miesto v TOP 10 a zakončenie seriálu prinieslo opäť niekoľko šokujúcich zvratov. Konečnú tento rok dostanú aj Grace and FrankieDead to Me a Family Reunion, no ešte predtým nás taktiež potešia poslednými sériami.

Ktoré seriály Netflix ruší v roku 2022?

Netflix ruší seriály 2022
Zdroj: tomsguide.com

Prvý štvrťrok priniesol Netflixu veľa zlých momentov a okrem hraných seriálov dostali červenú aj niektoré z animovaných projektov. Patria sem dokonca animáky, ktoré už boli v procese výroby alebo vo vývoji, čo značí v radoch Netflixu obrovskú neistotu v svetlú budúcnosť. Medzi zrušené animované seriály patria CentaurWorld, The Twits, Dino Daycare, Pearl, Boons and Curses, Bone a Toil and Trouble.

Týmto sa to ani zďaleka nekončí a na rad prichádza zoznam hraných seriálov, z ktorých nie všetky si zaslúžili zánik. S tým už nič nenarobíme, realitu nezmeníme a fanúšikovia by sa mali pripraviť na to, že tento zoznam zrušených seriálov v priebehu roku 2022 ešte niekoľko projektov doplní.

 • Space Force – komédia/sitkom (zrušené v apríli 2022)
 • Raising Dion  superhrdinský/dráma (zrušené v apríli 2022)
 • Pretty Smart  komédia/dráma (zrušené v apríli 2022)
 • On the Verge  komédia/dráma (zrušené v apríli 2022)
 • Alien TV seriál pre deti (zrušené v apríli 2022)
 • Diablero  horor (zrušené v marci 2022)
 • Archive 81  dráma/horor/sci-fi (zrušené v marci 2022)
 • The Baby-Sitters Club  rodinný/dráma (zrušené v marci 2022)
 • Another Life – dráma/sci-fi/triler (zrušené vo februári 2022)
 • Gentefied  komédia/dráma (zrušené v januári 2022)
 • Cooking with Paris  reality šou (zrušené v januári 2022)

Tento článok budeme priebežne aktualizovať počas celého roka so všetkými hlavnými zrušeniami, ktoré Netflix oznámi.

Čo vás najviac sklamalo pri doterajších zrušených seriáloch od Netflixu v roku 2022? Dajte nám vedieť dole v komentároch nižšie.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

 1. absolutne ich nieje skoda. Naopak treba konecne obnovit Black mirror a Castelvaniu.. zopar dalsich by sa urcite naslo, ale taky SpaceForce s02 bol vyslovene odpad

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -