Netflix kvôli koronavírusu ruší produkciu seriálov ako Stranger Things alebo The Witcher. Čo ďalšie ešte neuvidíme?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Posledných niekoľko mesiacov nás všetkých trápi jeden nepriateľ. Koronavírus. Ten neohrozuje len naše fyzické zdravie, ale taktiež všetky ostatné aspekty normálneho života. Postihol dokonca aj filmový priemysel. Platforma Netflix preto zastaví výrobu seriálov, pretože už aj v Amerike sa zavádzajú isté opatrenia a oni nechcú nič riskovať. Netflix dokonca ruší Stranger Things, presnejšie produkciu seriálu, ktorý sa stal vo svete náramne obľúbeným.

Stranger Things odkladá natáčanie ďalšej série

Veľké plány mal práve aj Netflix a Stranger Things je toho jasným príkladom. V prípravách už bola jeho nasledujúca štvrtá séria, ktorá sa mala podľa všetkého natáčať kdesi v Novom Mexiku. Na obnovenie natáčania si budeme musieť teda chvíľu počkať. Najprv sa musí upokojiť situácia s vírusom, následne na to sa môže opäť rozbehnúť natáčanie tohto obľúbeného seriálu.

V štvrtej sérii nás čakajú herci Winona RyderDavid HarbourFinn WolfhardMillie Bobby BrownGaten MatarazzoCaleb McLaughlinNoah SchnappSadie SinkNatalia DyerCharlie HeatonJoe KeeryMaya HawkePriah FergusonCara Buono Brett Gelman. Výkonnými tvorcami sú bratia Dufferovci spolu so Shawnom Levym, Danom Cohenom a Iainom Patersonom.

Zruší Netflix aj niečo ďalšie?

Netflix ako jedna z posledných produkčných spoločností musí bohužiaľ zrušiť všetky svoje momentálne projekty. Okrem Stranger Things sa to týka napríklad seriálových projektov Lucifer, Sex/Life, a tiež druhej série obľúbeného seriálu The Witcher. Tiež sa to týka filmových projektov ako The Prom. Netflix to určite robí nerád, ale aj pre nich a pre ich zamestnancov je prvoradé práve to zdravie, ktoré si za peniaze nekúpia.

Je síce smutné, že si musíme teraz na všetky seriály nielen od Netflixu počkať, ale naozaj teraz treba myslieť hlavne na svoje zdravie. Preto sa týmto krokom nedivíme a sme ochotní čakať o to dlhšie, o čo to bude potrebné. Dovtedy si môžeme čas krátiť seriálmi, ktoré už vyšli, prípadne si dať nejaké filmové maratóny.

Na ktorý zo seriálov, ktoré museli byť odložené, sa tešíte najviac? Smútite, že Netflix ruší produkciu Stranger Things a The Witcher? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroje: deadline.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

4 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -