Netflix sa utrhol z reťaze. Pridal tri kultové seriály aj množstvo filmov, ktoré Slováci milujú

Nenechajte si ujsť

Netflix do ponuky pridal skvelé novinky

Netflix v apríli opäť nakupoval u konkurencie, od ktorej získal viacero zaujímavých noviniek. Už včera sme informovali o pridaní vydarenej minuloročnej snímky Balada o hadoch a vtáčatkách, ktorú služba prekvapivo pridala aj so slovenskými titulkami. Posledný diel série Hry o život je však iba vrchol ľadovca a nového obsahu na Netflixe je výrazne viac.

Za zmienku stojí pridanie dvoch oceňovaných seriálov od konkurencie Dexter a Sherlock. Príbehy najobľúbenejšieho televízneho sériového vraha i britského detektíva sú na Netflixe dostupné s českými titulkami a v podobe všetkých sérií. Výnimkou je dodatočná sezóna Dextera s názvom New Blood, ktorá zostáva dostupná exkluzívne na SkyShowtime.

Dexter
Zdroj: followingthenerd.com

Dexter aj Sherlock naďalej zostávajú dostupní aj v ponuke ďalších služieb. Prvý menovaný seriál diváci aj s dabingom nájdu na SkyShowtime, Sherlock zasa s dabingom ponúka služba HBO Max, prípadne Prime Video, kde je seriál od BBC dostupný s titulkami. K dispozícii je po novom aj všetkých 6 sérií seriálu Sex v meste.

Aj dvojica apokalyptických sérií

Okrem dvojice atraktívnych seriálov môže používateľov na Slovensku potešiť aj správa o zaradení úspešnej apokalyptickej trilógie Labyrint. Diváci v ponuke nájdu všetky tri filmy série. Tu sa však apokalyptická zábava nekončí, keďže okrem Labyrint je v rámci služby dostupná aj celá séria Hry o život.

Na začiatku apríla ju navyše obohatil aj spomenutý spin-off Balada o hadoch a vtáčatkách, filmová značka je teda dostupná kompletne pod jednou strechou.

Katniss
zdroj: thehungergames.movie

Netflix obe apokalyptické série ponúka s titulkami, dabing k titulom zakúpených od tretích strán spravidla nevyrába. Labyrint aj Hry o život budú v službe dostupné nanajvýš niekoľko mesiacov, Netflix vysielacie práva zakupuje len na určité obdobie. Platí to aj pre ďalšie nové snímky, ktoré platforma zaradila do ponuky pre Slovákov.

Noviniek je viac

K atraktívnym filmovým novinkám ďalej patrí životopisná dráma s Markom Wahlbergom Otec Stu, historický veľkovýpravný film Patriot s Melom Gibsonom, sci-fi Ex Machina či Pašerák v hlavnej úlohe s Clintom Eastwoodom.

Zaujať by mohli aj komédie Denník pubertiačky či akčná komédia Interview v hlavnej úlohe s Jamesom Francom a Sethom Rogenom. Zo známych noviniek ďalej spomeňme snímky Morbius, triler Glass či noirovo ladená Posledná noc v Soho. či Všetky filmy sú v ponuke služby s českými titulkami.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -