SeriályTrailery

Netflix prichádza s prvým trailerom na nový hororový seriál LOCKE & KEY

Netflix vydal prvú ukážku pre ich nadchádzajúci seriál Locke & Key. Celý tento projekt je adaptáciou komiksovej predlohy, ktorú napísal spisovateľ Gabriel Rodriguez. Žánrovo toto dielo radíme do kategórie horor/fantasy a zaoberá sa príbehom troch súrodencov – Tyler, Kinsey a Bode Lockeovci.

Všetci traja sa po smrti vlastného otca presťahujú do starého rodinného sídla. Tu sa ich život navždy mení, kedy sa im podarí nájsť magické kľúče, ktorý im dajú určité superschopnosti. Celá situácia sa začína meniť v momente, kedy sa o neznámu silu začne zaujímať démon, ktorý chce ich silu využiť len pre seba. Trailer nájdete nižšie v článku.

V seriáli sa bude taktiež nachádzať obrovský počet hercov, medzi ktorými nájdeme aj mená ako Bill Heck, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Rovert Scott a Darby Stanchielf v úlohe svojich nových postáv ako Rendell, Tyler, Kinsey, Bode a Nina Lockeovci.

Celé herecké osadenstvo ďalej doplní Thomas Mitchell Barnet, ktorý si zahrá postavu Sama Lessera a herec Griffin Gluck, ktorý si zahrá Gabea. Ako poslednou herečkou na zozname je Laysla De Oliveria v úlohe Dodge.

Oficiálna synopsa k Netflix seriálu Locke & Key

“Locke & Key je séria hororových fantasy poviedok, ktoré sa točia okolo súrodencov Lockeovcov. Tí sa po príšernej vražde otca presťahujú do domu svojich predkov v štáte Massachusetts. V novom domove sa im podarí objaviť magické kľúče, ktoré im poskytnú obrovskú škálu právomocí a schopností. Málokto z nich však tuší, že po tých istých kľúčoch prahne aj neznámy démon, ktorý sa nezastaví pred ničím, aby ich získal pre vykonávanie zla.

Po traumatickom zážitku je matka detí Nina Locke presvedčená odísť s rodinou na nové miesto, do takzvaného Keyhouse. V ňom chcú začať nový začiatok a taktiež vyriešiť záhadnú vraždu jej manžela Rendella. So svojou novou úlohou vdovy sa začína pasovať veľmi statočne a stáva sa príkladnou matkou svojich detí. V dobrom, aj v zlom.”

Netflix si pre nás tento rok pripravil obrovský počet filmov a seriálov, medzi ktoré sa zaradil aj nadchádzajúci seriál Locke & Key. Premiéra je naplánovaná na 7. februára 2020.

Poznáte túto rodinu ešte z minulosti, alebo sa s ňou v Netflix seriáli stretnete po prvýkrát? Vaše postrehy nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: geektyrant.com

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  FilmyTrailery

  Hororová antológia Sama Raimiho 50 States of Fright sa nám predstavuje v prvom traileri

  Seriály

  Seriály založené na knihách, ktoré musíte aspoň raz v živote vidieť

  Seriály

  Upírsky seriál Castlevania pokračuje, štvrtá sezóna práve dostala zelenú

  Pridaj komentár