Jeden z najlepších Netflix seriálov dostane tretiu sériu. S touto komédiou sa stotožníte aj vy

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Oceňovaný Netflix seriál Master of None údajne dostane tretiu sériu. Už sú tomu skoro štyri roky, čo sme naposledy videli herca a komika Aziza Ansari v jeho najosobnejšej úlohe. A môžete ma zobrať za slovo, keď poviem, že sa jedná o jeden z najlepších originálnych projektov Netflixu.

Ansari je okrem predstaviteľa hlavnej úlohy aj tvorcom seriálu v spolupráci s Alanom Yangom (Tigertail). Príbeh sleduje 30-ročného herca Deva Shaha a rozoberá jeho romantické, pracovné či kultúrne skúsenosti. Jednoducho sa pozeráme na každodenný život a problémy človeka, s ktorým sa stotožníte aj vy.

Zatiaľ čo si väčšina jeho kamarátov v strednom veku zakladá rodinu, Dev strieda neúspešné vzťahy a najlepšie miesta na brunch v New Yorku. Druhá séria sa na určitú časť presúva do Talianska, kde Dev nehľadá lásku.. Ale vďaka láske sa učí robiť dokonalé talianske cestoviny. Okrem jedla rieši bežné problémy syna prisťahovalcov, až po vzťah ku starým ľudom.

Master of None
Zdroj: ew.com

Finále druhej série nám jasne naznačilo koniec vzťahu s Francescou (Alessandra Mastronardi), no od roku 2017 sme sa nedočkali žiadnej aktualizácie. Po odvysielaní druhej série sa totiž Ansari vyjadril na margo pokračovania takto:

„Predtým, ako napíšem tretiu sériu, sa musím stať iným človekom. Myslím si, že sa musím vydať, mať dieťa alebo niečo podobné. Už nemám čo viac povedať o mladom a slobodnom chalanovi v New Yorku, ktorý celý čas chodí po meste a je jedlo.“

Netflix seriál Master of None dostane tretiu sériu

Samotný Netflix vyjadril záujem o pokračovanie, keď bude Aziz pripravený. Vyzerá to tak, že ten čas konečne nastal. Britský webový magazín Chortle informoval o tom, že seriál Master of None pripravuje tretiu sériu aj s veľkými zmenami. Z New Yorku sa tentokrát presunie do Londýna, kde si Dev nájde ďalšiu potenciálnu lásku (a dobré jedlo).

Master of None
Zdroj: imdb.com

Novou súčasťou obsadenia sa stala Naomi Ackie z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera, ktorá by sa mohla ujať práve tejto úlohy. Ansari a Alan Yang údajne v tichosti odštartovali nakrúcanie už minulú jar, avšak produkcia bola pozastavená kvôli pandémii. Ansari dokonca v poslednom čase žije v Londýne, takže nové zasadenie dáva zmysel.

Pre tretiu sériu sa má vrátiť aj Lena Waithe ako Devova blízka kamarátka Denise. Očakáva sa tak aj návrat Erica Wareheima a Kelvina Yu, no zatiaľ nič nie je oficiálne potvrdené. Avšak nádej nám dáva rozhovor s Ansarim z mája, v ktorom dostal otázku na tretiu sériu.

„Ak by som teraz niečo nepísal (počas lockdownu), bolo by to dosť lenivé, však?“

My sa pokračovania už nevieme dočkať. Videli ste geniálnu komédiu Master of None? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -