Aktuálne: Netflix adaptuje najpredávanejšiu hru histórie do seriálovej podoby

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nový Minecraft seriál od Netflixu

Netflix na svojom oficiálnom YouTube kanáli zverejnil upútavku pre chystaný animovaný Minecraft seriál. V príbehu sa objavia originálne nové postavy, ktoré majú údajne ukázať tento herný svet v novom svetle.

Najpredávanejšia hra v histórii a najväčší streamer na svete spájajú sily, aby vám priniesli nový Minecraft Netflix animovaný seriál,“ píše sa v oficiálnom oznámení. Novinky boli zverejnené pri príležitosti osláv 15. výročia vydania Minecraftu.

O produkciu seriálu sa postará WildBrain Studios, autori podobných adaptácií Sonic Prime a Ninjago. Viac informácií o projekte zatiaľ nemáme, a to sa týka aj dátumu vydania. Netflix však sľubuje, že už čoskoro nám dajú vedieť viac.

Chystá sa aj film

V prípravách je aktuálne aj oficiálny Minecraft film (Netflix s ním nemá nič spoločné) pod taktovkou štúdia Legendary Pictures a Vertigo Entertainment. Na jeho produkcii sa budú podieľať aj herní vývojári z Mojangu.

Vo filme si zahrajú zvučné mená ako Jack Black či Jason Momoa. Príbeh sa zameria na ženskú hrdinku, ktorá musí spolu so svojou skupinou priateľov ochrániť svet pred obávaným Ender drakom. Produkcia sa začala v januári tohto roka, pričom dátum vydania je naplánovaný na apríl 2025.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -