Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Netflix seriál Witcher: Pozrite si epickú bojovú scénu

Už čoby nevidieť si na obľúbenej streamovacej platforme pozrieme nový Netflix seriál Witcher. Všetko zatiaľ nasvedčuje tomu, že pôjde o epickú a prepracovanú jazdu, čo vám teraz potvrdí bojová scéna priamo zo seriálu. Ide o zatiaľ najpresnejší pohľad na očakávanú novinku.

Príbeh sa zameria na lovca príšer, Geralta z Rivie. Ako už určite viete, túto postavu stvárni herec Henry Cavill, ktorého môžete poznať ako Supermana. Každopádne, príbeh seriálu nebude založený na úspešnej hernej sérii. Pôjde totiž o adaptáciu knižných noviel a príbehov, ktoré napísal poľský spisovateľ Andrzej Sapkowski. Tie začali vznikať ešte v roku 1993.

Vysoké očakávania

Naše už tak vysoké očakávania v dávnejšom rozhovore ešte viac navýšil slovenský herec a kaskadér Vladimír Furdík. Ten je známy napríklad ako Night King zo seriálu Game of Thrones.

Vladimír Furdík sa ako človek, ktorý je v tejto branži naozaj skúsený, dostal aj ku novinke od streamovacej služby Netflix. Seriál The Witcher totižto bude plný veľkolepej akcie a prepracovaných bojových choreografií, obzvlášť s mečom. Slovák, na ktorého sme hrdí, tak osobne spolupracuje s titulným hercom Henrym Cavillom, ktorého trénuje. No a keďže sme už o pripravovanom projekte dlhšie nič nepočuli, Furdík nás potešil rozhovorom, v ktorom povedal aj toto:

“Majú ambície vyrovnať sa Game of Thrones a raz ho aj prekonať.”

“Ak je reč o akčných scénach, môžem osobne zaručiť ich kvalitu,” povedal Furdík. No a čo sa týka samotného Cavilla… Podľa kaskadérových slov je úžasný. O tom, že Netflix vybral správneho Geralta, nás Furdík uistil týmito slovami: “Nepoznám žiadneho herca, ktorý by bol tak dobrý s mečom ako Henry [Cavill]. Nepoznám nikoho, kto by sa dokázal naučiť choreografiu behom dvoch hodín.”

Nádych choreografie, o ktorej Furdík rozpráva, si môžete vychutnať na začiatku článku. No ak vám to nestačí, môžete si znova pozrieť oficiálny trailer, ktorým Netflix potvrdil dátum vydania prvej série. Pozrieme si ju už 20. decembra.

Zdroj: Netflix, twitter.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -