Netflix seriály úplne ZADARMO! Ktoré tituly sú kvôli koronavírusu dostupné pre všetkých?

Nenechajte si ujsť

Američania rozhýbali svoju vesmírnu armádu Space Force. Na čo presne ju trénujú?

K čomu bude slúžiť americká armáda Space Force? Dňa 19. februára 2019 bol ohlásený oficiálny vznik novej zložky amerických ozbrojených síl – Space Force. Ako...

Otvorenie kín: Aké budú podmienky, kedy sa kinosály otvoria a aké filmy uvidíme?

Koronavírus odstavil filmový priemysel Pandémia nového koronavírusu zužuje svet už niekoľko mesiacov, no pomaly ale isto sa dostávame do starých zabehnutých koľají. Jedným z najväčších...

Tenet Trailer #2 – Pripravte sa na zvrátenie tretej svetovej vojny v epose režiséra Christophera Nolana

Christopher Nolan späť vo vodách sci-fi Tenet Trailer #2 - Vizionársky režisér Christopher Nolan sa radí medzi elitu aktuálnej generácie filmárov. Na svojom konte má...

Diváci zvolili: Toto je najlepší originálny seriál od Netflixu. Porazil aj Stranger Things a Zaklínača

Netflix ako priekopník vo svojej brandži Streamovacia služba Netflix sa ešte pred začiatkom celosvetovej pandémie mohla tešiť viac ako stotisícke aktívnych predplatiteľov. Počas prvých troch mesiacov tohto...

Netflix ponúka kvôli koronavírusu niektoré svoje seriály  zadarmo

Svet je stále v karanténe kvôli koronavírusu, ľudia sa zdržiavajú väčšinou doma, mnoho štátov má zákaz vychádzania. Povedzme si úprimne, čo je lepší nápad, ako si pozrieť svoj obľúbený seriál alebo film? Je viac ako pravdepodobné, že väčšina ľudí v týchto ťažkých časoch vyhľadáva nové a kvalitné seriály, s ktorými sa ešte nestretli alebo ich len jednoducho nestihli dopozerať.

Našťastie si veľké zážitkové streamovacie platformy uvedomujú, že diváci využívajú ich služby viac, ako kedykoľvek predtým. Netflix sa rozhodol svojich divákov odmeniť a ponúka niektoré zo svojich seriálov na svojom oficiálnom kanále na YouTube bezplatne.

Netflix seriály zadarmo
Zdroj: tubefilter.com

Nenechajte sa zmiasť. Netflix neponúka zábavné seriály typu Tiger King, no práve naopak. Uvedomuje si, že je mnoho škôl kvôli koronavírusu zavretých. Z toho dôvodu sa rozhodol pomôcť učiteľom a rodičom a ponúka niektoré časti zo svojich dokumentárnych seriálov úplne zadarmo.

Tento krok by pre Netflix mohol znamenať obrovský prísun. Môže pomôcť prilákať nových divákov a predplatiteľov. Pre nových sledovateľov je veľmi atraktívne sledovať niektoré časti seriálov bezplatne. Dúfame, že využijete Netflix seriály zadarmo a pozriete si jeden z ich dokumentov.

Kompletný zoznam seriálových častí zadarmo:

Our planet (8 epizód)

Dokumentárny seriál zobrazujúci prírodné krásy našej planéty. V tomto dokumente si užijete dychberúce zábery a uvedomíte si, ako veľmi klimatické zmeny ovplyvňujú udržateľnosť nášho prírodného bohatstva. Netflix na svojom YouTube kanále ponúka svojich 8 epizód úplne zadarmo.

Chasing Coral (1 film)

Dokumentárny film o potápačoch, vedcoch a fotografoch z celého sveta, ktorí vedú epickú podvodnú kampaň o postupnom miznutí korálových útesov. Dokument trvá 90 minút a určite sa môžete tešiť na množstvo zaujímavých faktov a záberov.

13th (1 film)

Dokumentárny film o hromadnom uväznení Afroameričanov. V tomto provokatívnom dokumente vedci, aktivisti a politici analyzujú kriminalizáciu Afroameričanov a americký väzenský boom.

Knock Down The House (1 film)

Dokument opisujúci príbeh štyroch odhodlaných žien, medzi nimi Alexandrie Ocasio-Cortez. Film vás privedie do zákulisia kongresových volieb 2018, kde sa štyri obyčajné ženy rozhodnú zatriasť s americkým kongresom a vyhnať dlhoročných ničnerobiacich rezidentov a podarí sa im zmeniť históriu.

Period (1 film)

Krátky dokumentárny film o problematike menštruácie v Indii. Skupina indických žien si založí továreň na cenovo dostupné vložky. Pokúšajú sa mužom vysvetliť, čo je to menštruácia. Menštruácia je pre nich úplne bežná téma, ktorá by nemala byť označovaná ako tabu.

 

The White Helmets (1 film)

Krátky dokument o sýrskej civilnej obrane a ako ich ovplyvňujú bežné vojenské nálety v Sýrii. Skupina záchranárskych dobrovoľníkov riskuje svoje životy na záchranu obetí pred troskami.

Zion (1 film)

Inšpiratívny a dojemný dokumentárny film o wrestlerovi, ktorý sa narodil bez nôh.

Explained (7 epizód)

Táto poučná dokumentárna séria sa venuje širokému spektru tých najrozličnejších tém. Zaoberá sa napríklad fungovaním mozgu, sexuálnym témam, antikoncepcii, kryptomenám a mnohým ďalším.

Abstract: The Art of Design (8 epizód)

Fascinujúci dokument o dizajne. Venuje sa rôznym aspektom dizajnu vo svete, od automobilového priemyslu, cez architektúru, až po obuv.

Babies (5 epizód)

Dokumentárny seriál, ktorý od genetiky až po výchovu skúma spôsoby, akými bábätká počas svojho prvého roku života spoznávajú svet. Seriál je plný roztomilých záberov.

Zaujímalo by nás, ako hodnotíte bezplatnú ponuku dokumentárnych seriálov na Netflixe. Využijete túto ponuku a pozriete si niektorý zo seriálov na YouTube? Ak áno, vaše postrehy nám zanechajte v komentároch. 

Zdroj: forbes.com, hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 komentár

Pridaj komentár

Najnovší obsah

iPhone jailbreak v roku 2020 sa stal realitou. Tím kóderov spravil nemysliteľné a premohol Apple

Tím kóderov unc0ver vydal jailbreak na iPhone pre rok 2020 Jailbreak pre iPhone sa stal realitou aj v roku 2020. Apple odjakživa bojuje proti kóderom...

Netflix ruší účty používateľom, ktorí si za službu platia. Čo robiť, aby ste o účet neprišli?

Netflix ruší účty neaktívnym používateľom Keď má služba skoro 200 miliónov predplatiteľov, je jasné, že sa medzi nimi nachádzajú aj neaktívni používatelia. Streamovacia platforma Netflix...

Vražda upevňuje vzťahy v novej romantickej komédii od Netflixu | The Lovebirds RECENZIA

The Lovebirds RECENZIA The Lovebirds RECENZIA - Čistokrvné komédie sú v kinách už len raritou. Preto sa presunuli na streamovacie služby. Netflix nám prináša najnovší...

Najnovšia aktualizácia Doom Eternal prinesie do hry jednu veľkú zmenu

Doom Eternal je už teraz bezpochyby jednou z najlepších hier roku 2020. Hra pokračuje v príbehu 8 mesiacov po Doom 2016. Tentokrát hráči prevezmú...

Šialeným YouTuberom sa podarilo vyrobiť skutočnú Iron Man rukavicu. Pozrite sa na ňu v akcii

Skutočná Iron Man rukavica v akcii na videu YouTube kanál Hacksmith sa venuje tvorbe vecí, o ktorých sme si mysleli, že nie sú ozajstné. Zakaždým...