Netflix seriály úplne ZADARMO! Ktoré tituly sú kvôli koronavírusu dostupné pre všetkých?

Nenechajte si ujsť

Čokopoviedky – Ako superhrdinovia prežívajú Vianoce #5

Čokopoviedky #5 Máte pocit, že ste už starí na jedenie čokoládok z adventného kalendára? Nuž, pravda to určite nie je, nikto nikdy nebol príliš starý...

Čokopoviedky – Ako superhrdinovia prežívajú Vianoce #4

Čokopoviedky #4 Máte pocit, že ste už starí na jedenie čokoládok z adventného kalendára? Nuž, pravda to určite nie je, nikto nikdy nebol príliš starý...

Čokopoviedky – Ako superhrdinovia prežívajú Vianoce #3

Čokopoviedky #3 Máte pocit, že ste už starí na jedenie čokoládok z adventného kalendára? Nuž, pravda to určite nie je, nikto nikdy nebol príliš starý...

Čokopoviedky – Ako superhrdinovia prežívajú Vianoce #2

Čokopoviedky #2 Máte pocit, že ste už starí na jedenie čokoládok z adventného kalendára? Nuž, pravda to určite nie je, nikto nikdy nebol príliš starý...

Netflix ponúka kvôli koronavírusu niektoré svoje seriály  zadarmo

Svet je stále v karanténe kvôli koronavírusu, ľudia sa zdržiavajú väčšinou doma, mnoho štátov má zákaz vychádzania. Povedzme si úprimne, čo je lepší nápad, ako si pozrieť svoj obľúbený seriál alebo film? Je viac ako pravdepodobné, že väčšina ľudí v týchto ťažkých časoch vyhľadáva nové a kvalitné seriály, s ktorými sa ešte nestretli alebo ich len jednoducho nestihli dopozerať.

Našťastie si veľké zážitkové streamovacie platformy uvedomujú, že diváci využívajú ich služby viac, ako kedykoľvek predtým. Netflix sa rozhodol svojich divákov odmeniť a ponúka niektoré zo svojich seriálov na svojom oficiálnom kanále na YouTube bezplatne.

Netflix seriály zadarmo
Zdroj: tubefilter.com

Nenechajte sa zmiasť. Netflix neponúka zábavné seriály typu Tiger King, no práve naopak. Uvedomuje si, že je mnoho škôl kvôli koronavírusu zavretých. Z toho dôvodu sa rozhodol pomôcť učiteľom a rodičom a ponúka niektoré časti zo svojich dokumentárnych seriálov úplne zadarmo.

Tento krok by pre Netflix mohol znamenať obrovský prísun. Môže pomôcť prilákať nových divákov a predplatiteľov. Pre nových sledovateľov je veľmi atraktívne sledovať niektoré časti seriálov bezplatne. Dúfame, že využijete Netflix seriály zadarmo a pozriete si jeden z ich dokumentov.

Kompletný zoznam seriálových častí zadarmo:

Our planet (8 epizód)

Dokumentárny seriál zobrazujúci prírodné krásy našej planéty. V tomto dokumente si užijete dychberúce zábery a uvedomíte si, ako veľmi klimatické zmeny ovplyvňujú udržateľnosť nášho prírodného bohatstva. Netflix na svojom YouTube kanále ponúka svojich 8 epizód úplne zadarmo.

Chasing Coral (1 film)

Dokumentárny film o potápačoch, vedcoch a fotografoch z celého sveta, ktorí vedú epickú podvodnú kampaň o postupnom miznutí korálových útesov. Dokument trvá 90 minút a určite sa môžete tešiť na množstvo zaujímavých faktov a záberov.

13th (1 film)

Dokumentárny film o hromadnom uväznení Afroameričanov. V tomto provokatívnom dokumente vedci, aktivisti a politici analyzujú kriminalizáciu Afroameričanov a americký väzenský boom.

Knock Down The House (1 film)

Dokument opisujúci príbeh štyroch odhodlaných žien, medzi nimi Alexandrie Ocasio-Cortez. Film vás privedie do zákulisia kongresových volieb 2018, kde sa štyri obyčajné ženy rozhodnú zatriasť s americkým kongresom a vyhnať dlhoročných ničnerobiacich rezidentov a podarí sa im zmeniť históriu.

Period (1 film)

Krátky dokumentárny film o problematike menštruácie v Indii. Skupina indických žien si založí továreň na cenovo dostupné vložky. Pokúšajú sa mužom vysvetliť, čo je to menštruácia. Menštruácia je pre nich úplne bežná téma, ktorá by nemala byť označovaná ako tabu.

 

The White Helmets (1 film)

Krátky dokument o sýrskej civilnej obrane a ako ich ovplyvňujú bežné vojenské nálety v Sýrii. Skupina záchranárskych dobrovoľníkov riskuje svoje životy na záchranu obetí pred troskami.

Zion (1 film)

Inšpiratívny a dojemný dokumentárny film o wrestlerovi, ktorý sa narodil bez nôh.

Explained (7 epizód)

Táto poučná dokumentárna séria sa venuje širokému spektru tých najrozličnejších tém. Zaoberá sa napríklad fungovaním mozgu, sexuálnym témam, antikoncepcii, kryptomenám a mnohým ďalším.

Abstract: The Art of Design (8 epizód)

Fascinujúci dokument o dizajne. Venuje sa rôznym aspektom dizajnu vo svete, od automobilového priemyslu, cez architektúru, až po obuv.

Babies (5 epizód)

Dokumentárny seriál, ktorý od genetiky až po výchovu skúma spôsoby, akými bábätká počas svojho prvého roku života spoznávajú svet. Seriál je plný roztomilých záberov.

Zaujímalo by nás, ako hodnotíte bezplatnú ponuku dokumentárnych seriálov na Netflixe. Využijete túto ponuku a pozriete si niektorý zo seriálov na YouTube? Ak áno, vaše postrehy nám zanechajte v komentároch. 

Zdroj: forbes.com, hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Režisér La La Landu natočí dobovú drámu z Hollywoodu s Margot Robbie a Bradom Pittom

Margot Robbie a Brad Pitt sa opäť spájajú po spoločnom pôsobení v tarantinovke Vtedy v Hollywoode. Avšak všetko malo pôvodne vyzerať inak. Túto dvojicu...

20 James Bond filmov sa bude dať pozerať úplne zadarmo. Kde ich nájdeme?

James Bond na YouTube Pre fanúšikov agenta 007, ktorí ešte nevlastnia digitálne kópie filmov a toto je práve ich obľúbený spôsob pozerania, prichádza dobrá správa....

Nový Game of Thrones seriál odhalil koncept vzhľadu nových drakov. Natáčanie začne budúci rok

Prvé kúsky konceptuálnych nákresov pre pripravovaný Game of Thrones spin-off House of the Dragon odhalili príchod nových drakov. MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ Seriál House of the...

Legendárny Solid Snake spoznal svojho predstaviteľa, Sony natočí film podľa hry Metal Gear Solid

Oscar Isaac ako Solid Snake Server Deadline včera informoval o tom, že sa herec Oscar Isaac ukáže ako legendárny Solid Snake. Jeho meno bolo s...

HBO Max oficiálne prichádza do Európy. Vieme, kedy streamovacia služba nahradí HBO GO

Ak hľadáte HBO Max - Skúste HBO GO. Tak znie oficiálna fráza, ktorú dostanete po vyhľadaní HBO Max na Slovensku. HBO GO je jediná streamovacia...