Netflix seriály úplne ZADARMO! Ktoré tituly sú kvôli koronavírusu dostupné pre všetkých?

Nenechajte si ujsť

Kto je Kang the Conqueror? Nový MCU záporák dokáže cestovať v čase a je silnejší ako Thanos

Kto bude nový MCU záporák? Film Avengers: Endgame ukončil jednu veľkú príbehovú kapitolu menom Infinity Saga, ktorá sa pomaly formovala od roku 2008. Prvé tri...

Vzniká nová vesmírna reality šou, ktorej víťaz poletí priamo na Medzinárodnú vesmírnu stanicu

Vesmírna reality šou Space Hero Vyzerá to tak, že herec Tom Cruise nebude jedinou televíznou hviezdou, ktorá poletí mimo planéty Zem. Po úspešnej ceste lode...

Trailer na WandaVision nám ukazuje poriadny náhľad do seriálu a sľubuje skoré vydanie

Trailer na seriál WandaVision Marvel vypustil prvý riadny trailer na chystaný seriál WandaVision. Vedeli sme, že ten príde na službu Disney+, nebol však vôbec istý...

Nemohli ste prísť na náš X-Men kvíz? Teraz máte možnosť skúsiť si, ako by ste obstáli

Pri príležitosti vydania dlho očakávaného filmu Noví mutanti a pri 57. výročí vydania prvého komiksu o X-Menoch sme si pre vás v spolupráci s...

Netflix ponúka kvôli koronavírusu niektoré svoje seriály  zadarmo

Svet je stále v karanténe kvôli koronavírusu, ľudia sa zdržiavajú väčšinou doma, mnoho štátov má zákaz vychádzania. Povedzme si úprimne, čo je lepší nápad, ako si pozrieť svoj obľúbený seriál alebo film? Je viac ako pravdepodobné, že väčšina ľudí v týchto ťažkých časoch vyhľadáva nové a kvalitné seriály, s ktorými sa ešte nestretli alebo ich len jednoducho nestihli dopozerať.

Našťastie si veľké zážitkové streamovacie platformy uvedomujú, že diváci využívajú ich služby viac, ako kedykoľvek predtým. Netflix sa rozhodol svojich divákov odmeniť a ponúka niektoré zo svojich seriálov na svojom oficiálnom kanále na YouTube bezplatne.

Netflix seriály zadarmo
Zdroj: tubefilter.com

Nenechajte sa zmiasť. Netflix neponúka zábavné seriály typu Tiger King, no práve naopak. Uvedomuje si, že je mnoho škôl kvôli koronavírusu zavretých. Z toho dôvodu sa rozhodol pomôcť učiteľom a rodičom a ponúka niektoré časti zo svojich dokumentárnych seriálov úplne zadarmo.

Tento krok by pre Netflix mohol znamenať obrovský prísun. Môže pomôcť prilákať nových divákov a predplatiteľov. Pre nových sledovateľov je veľmi atraktívne sledovať niektoré časti seriálov bezplatne. Dúfame, že využijete Netflix seriály zadarmo a pozriete si jeden z ich dokumentov.

Kompletný zoznam seriálových častí zadarmo:

Our planet (8 epizód)

Dokumentárny seriál zobrazujúci prírodné krásy našej planéty. V tomto dokumente si užijete dychberúce zábery a uvedomíte si, ako veľmi klimatické zmeny ovplyvňujú udržateľnosť nášho prírodného bohatstva. Netflix na svojom YouTube kanále ponúka svojich 8 epizód úplne zadarmo.

Chasing Coral (1 film)

Dokumentárny film o potápačoch, vedcoch a fotografoch z celého sveta, ktorí vedú epickú podvodnú kampaň o postupnom miznutí korálových útesov. Dokument trvá 90 minút a určite sa môžete tešiť na množstvo zaujímavých faktov a záberov.

13th (1 film)

Dokumentárny film o hromadnom uväznení Afroameričanov. V tomto provokatívnom dokumente vedci, aktivisti a politici analyzujú kriminalizáciu Afroameričanov a americký väzenský boom.

Knock Down The House (1 film)

Dokument opisujúci príbeh štyroch odhodlaných žien, medzi nimi Alexandrie Ocasio-Cortez. Film vás privedie do zákulisia kongresových volieb 2018, kde sa štyri obyčajné ženy rozhodnú zatriasť s americkým kongresom a vyhnať dlhoročných ničnerobiacich rezidentov a podarí sa im zmeniť históriu.

Period (1 film)

Krátky dokumentárny film o problematike menštruácie v Indii. Skupina indických žien si založí továreň na cenovo dostupné vložky. Pokúšajú sa mužom vysvetliť, čo je to menštruácia. Menštruácia je pre nich úplne bežná téma, ktorá by nemala byť označovaná ako tabu.

 

The White Helmets (1 film)

Krátky dokument o sýrskej civilnej obrane a ako ich ovplyvňujú bežné vojenské nálety v Sýrii. Skupina záchranárskych dobrovoľníkov riskuje svoje životy na záchranu obetí pred troskami.

Zion (1 film)

Inšpiratívny a dojemný dokumentárny film o wrestlerovi, ktorý sa narodil bez nôh.

Explained (7 epizód)

Táto poučná dokumentárna séria sa venuje širokému spektru tých najrozličnejších tém. Zaoberá sa napríklad fungovaním mozgu, sexuálnym témam, antikoncepcii, kryptomenám a mnohým ďalším.

Abstract: The Art of Design (8 epizód)

Fascinujúci dokument o dizajne. Venuje sa rôznym aspektom dizajnu vo svete, od automobilového priemyslu, cez architektúru, až po obuv.

Babies (5 epizód)

Dokumentárny seriál, ktorý od genetiky až po výchovu skúma spôsoby, akými bábätká počas svojho prvého roku života spoznávajú svet. Seriál je plný roztomilých záberov.

Zaujímalo by nás, ako hodnotíte bezplatnú ponuku dokumentárnych seriálov na Netflixe. Využijete túto ponuku a pozriete si niektorý zo seriálov na YouTube? Ak áno, vaše postrehy nám zanechajte v komentároch. 

Zdroj: forbes.com, hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Gunnov The Suicide Squad dostáva spin-off s Johnom Cenom. Seriál Peacemaker uvidíme na HBO Max

Očakávaná DC komiksovka The Suicide Squad dostáva vlastný spin-off seriál, ktorý sa pre HBO stáva vysokou prioritou. Novinka nesie názov Peacemaker a tešiť sa...

Pripravte sa. Čaká nás rozšírená edícia soundtrack albumu k filmu Interstellar od Hansa Zimmera

Nový Interstellar soundtrack Nahrávacia spoločnosť WaterTower Music vydá nový soundtrack album k filmu Interstellar (2014) od režiséra Christophera Nolana. Hudbu skomponoval oscarový skladateľ Hans Zimmer,...

Trailer na seriál The Haunting of Bly Manor od Netflixu odhaľuje, že sa v októbri budeme poriadne báť

Pre fanúšikov The Haunting of Hill House... Písal sa október roku 2018 a na Netflix prišiel hororový seriál The Haunting of Hill House, ktorý sa...

Tento rok neuvidíme žiaden MCU film. Presunula sa Black Widow a aj ostatné Disney filmy

Disney posúva svoje premiéry Pred nedávnom sa nám dostala informácia, že hrozí, že obrovské štúdio Disney bude posúvať svoje premiéry. Bohužiaľ sa to teraz stalo...

Kto je Kang the Conqueror? Nový MCU záporák dokáže cestovať v čase a je silnejší ako Thanos

Kto bude nový MCU záporák? Film Avengers: Endgame ukončil jednu veľkú príbehovú kapitolu menom Infinity Saga, ktorá sa pomaly formovala od roku 2008. Prvé tri...