Netflix seriály úplne ZADARMO! Ktoré tituly sú kvôli koronavírusu dostupné pre všetkých?

Nenechajte si ujsť

OFICIÁLNE: J.J. Abrams pracuje na novom filme o Supermanovi. Bude prvýkrát čiernej pleti?

Filmové štúdio Warner Bros. prichádza na povrch s úžasnou novinkou. Komiksový Superman z DC dostane ďalší sólový film. Naposledy sa tak stalo v roku...

Mission: Impossible 7, Top Gun: Maverick a ďalšie Paramount filmy uvidíme online už 45 dní po premiére v kinách

Kino priemysel utržil ďalšiu ranu pod pás. Štúdio Paramount sa vydalo v stopách Warner Bros. a Universal, svoje filmy prinesú na streamovaciu službu krátko...

Poznáme oficiálny názov tretieho Spider-Mana s Tomom Hollandom. Tradične obsahuje aj slovo Home

Oficiálny názov filmu Spider-Man 3 Spider-Man patrí k najobľúbenejším superhrdinom na Zemi. Svoje o tom hovoria aj tri filmové série, pričom posledná sa tento rok...

Prvý pohľad z filmu Spider-Man 3 dorazil. Spoločne s ním vidieť aj tri podivné titulné názvy

Jeden z najočakávanejších MCU projektov Spider-Man 3 nás konečne prekvapil prvou várkou nových fotografií priamo z filmu. Vidieť na nich môžeš klasické trio školákov,...

Netflix ponúka kvôli koronavírusu niektoré svoje seriály  zadarmo

Svet je stále v karanténe kvôli koronavírusu, ľudia sa zdržiavajú väčšinou doma, mnoho štátov má zákaz vychádzania. Povedzme si úprimne, čo je lepší nápad, ako si pozrieť svoj obľúbený seriál alebo film? Je viac ako pravdepodobné, že väčšina ľudí v týchto ťažkých časoch vyhľadáva nové a kvalitné seriály, s ktorými sa ešte nestretli alebo ich len jednoducho nestihli dopozerať.

Našťastie si veľké zážitkové streamovacie platformy uvedomujú, že diváci využívajú ich služby viac, ako kedykoľvek predtým. Netflix sa rozhodol svojich divákov odmeniť a ponúka niektoré zo svojich seriálov na svojom oficiálnom kanále na YouTube bezplatne.

Netflix seriály zadarmo
Zdroj: tubefilter.com

Nenechajte sa zmiasť. Netflix neponúka zábavné seriály typu Tiger King, no práve naopak. Uvedomuje si, že je mnoho škôl kvôli koronavírusu zavretých. Z toho dôvodu sa rozhodol pomôcť učiteľom a rodičom a ponúka niektoré časti zo svojich dokumentárnych seriálov úplne zadarmo.

Tento krok by pre Netflix mohol znamenať obrovský prísun. Môže pomôcť prilákať nových divákov a predplatiteľov. Pre nových sledovateľov je veľmi atraktívne sledovať niektoré časti seriálov bezplatne. Dúfame, že využijete Netflix seriály zadarmo a pozriete si jeden z ich dokumentov.

Kompletný zoznam seriálových častí zadarmo:

Our planet (8 epizód)

Dokumentárny seriál zobrazujúci prírodné krásy našej planéty. V tomto dokumente si užijete dychberúce zábery a uvedomíte si, ako veľmi klimatické zmeny ovplyvňujú udržateľnosť nášho prírodného bohatstva. Netflix na svojom YouTube kanále ponúka svojich 8 epizód úplne zadarmo.

Chasing Coral (1 film)

Dokumentárny film o potápačoch, vedcoch a fotografoch z celého sveta, ktorí vedú epickú podvodnú kampaň o postupnom miznutí korálových útesov. Dokument trvá 90 minút a určite sa môžete tešiť na množstvo zaujímavých faktov a záberov.

13th (1 film)

Dokumentárny film o hromadnom uväznení Afroameričanov. V tomto provokatívnom dokumente vedci, aktivisti a politici analyzujú kriminalizáciu Afroameričanov a americký väzenský boom.

Knock Down The House (1 film)

Dokument opisujúci príbeh štyroch odhodlaných žien, medzi nimi Alexandrie Ocasio-Cortez. Film vás privedie do zákulisia kongresových volieb 2018, kde sa štyri obyčajné ženy rozhodnú zatriasť s americkým kongresom a vyhnať dlhoročných ničnerobiacich rezidentov a podarí sa im zmeniť históriu.

Period (1 film)

Krátky dokumentárny film o problematike menštruácie v Indii. Skupina indických žien si založí továreň na cenovo dostupné vložky. Pokúšajú sa mužom vysvetliť, čo je to menštruácia. Menštruácia je pre nich úplne bežná téma, ktorá by nemala byť označovaná ako tabu.

 

The White Helmets (1 film)

Krátky dokument o sýrskej civilnej obrane a ako ich ovplyvňujú bežné vojenské nálety v Sýrii. Skupina záchranárskych dobrovoľníkov riskuje svoje životy na záchranu obetí pred troskami.

Zion (1 film)

Inšpiratívny a dojemný dokumentárny film o wrestlerovi, ktorý sa narodil bez nôh.

Explained (7 epizód)

Táto poučná dokumentárna séria sa venuje širokému spektru tých najrozličnejších tém. Zaoberá sa napríklad fungovaním mozgu, sexuálnym témam, antikoncepcii, kryptomenám a mnohým ďalším.

Abstract: The Art of Design (8 epizód)

Fascinujúci dokument o dizajne. Venuje sa rôznym aspektom dizajnu vo svete, od automobilového priemyslu, cez architektúru, až po obuv.

Babies (5 epizód)

Dokumentárny seriál, ktorý od genetiky až po výchovu skúma spôsoby, akými bábätká počas svojho prvého roku života spoznávajú svet. Seriál je plný roztomilých záberov.

Zaujímalo by nás, ako hodnotíte bezplatnú ponuku dokumentárnych seriálov na Netflixe. Využijete túto ponuku a pozriete si niektorý zo seriálov na YouTube? Ak áno, vaše postrehy nám zanechajte v komentároch. 

Zdroj: forbes.com, hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Tri nové Pokémon hry hlásia návrat Diamond a Pearl; RPG s otvoreným svetom príde budúci rok

Tri nové Pokémon hry Séria Pokémon oslavuje 25. výročie od vydania prvých hier Pokémon Red a Blue z roku 1996. Kartičky idú na dračku, vďaka...

Nový Blade v MCU nebude pre dospelých, Deadpool teda zostáva jedinou výnimkou

Blade reboot s hodnotením PG-13 Blade reboot bude očividne menším krvákom, ako keď sme tohto lovca upírov videli prvý raz. Vtedy ho stvárnil Wesley Snipes...

Ôsma epizóda seriálu WandaVision obsahovala potitulkovú scénu, vďaka ktorej sa vyrovnajú sily vo Westview

Tento článok obsahuje SPOILERY z ôsmej epizódy seriálu WandaVision. Pokiaľ ste ju teda ešte nevideli, prečítajte si článok neskôr. Potitulková scéna ôsmej epizódy WandaVision Ide do tuhého....

Paranormal Activity 7 alebo seriál Lúpež po taliansky? Toto a ešte oveľa viac uvidíš exkluzívne na Paramount+

Aj keď tento svet nemá naozaj núdzu o streamovacie platformy, niektoré popredné filmové štúdiá sa k takejto forme digitalizácie dostali až teraz. Reč je...

OFICIÁLNE: J.J. Abrams pracuje na novom filme o Supermanovi. Bude prvýkrát čiernej pleti?

Filmové štúdio Warner Bros. prichádza na povrch s úžasnou novinkou. Komiksový Superman z DC dostane ďalší sólový film. Naposledy sa tak stalo v roku...