Netflix ukázal žhavý akčný hit. Mark Wahlberg je obyčajný chlap, z ktorého sa stane tajný agent

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na akčnú komédiu The Union

Netflix pokračuje vo svojom trende veľkých akčných kúskov, ku ktorým sa nebojí pridať humor. Tentoraz prinášajú trailer na film The Union, ktorý zaujme už len hlavnou hereckou dvojicou. Tvoria ju Halle Berry a Mark Wahlberg, pričom jeden z nich sa nechtiac dostane do zamotaného sveta tajných agentov.

Ukážka začína ako bežné klišé z romantického filmu. Stavbár Mike stretáva v bare svoju starú lásku zo strednej školy Roxanne. Vyzerá to, že je medzi nimi chémia, zakrátko však vidíme, že ide o šikovný trik, ako môže Roxanne Mika omráčiť a uniesť ho do Londýna.

Svet tajných agentov v rukách obyčajného muža

Tam sa Mike dozvedá o tajnej organizácii s názvom Union, ktorej šéfuje J.K. Simmons. Všetci ich agenti boli kompromitovaní a a ich tváre sú známe. Potrebujú tak niekoho, kto nie je v ich databáze, jednoducho obyčajného muža.

Začína sa tak intenzívny tréning, ktorý má spraviť z robotníka eso v rukáve pre špiónsky svet. Otázkou zostáva, či budú akékoľvek kurzy dostačujúce…

Video nám naďalej poskytuje celú dávku akčných sekvencií z napínavej misie po celom svete. Nesmú medzi nimi chýbať naháňačky, nevynímajúc pritom skútre, choreograficky pôsobivé súboje či streľba (tú sa Mike učí prekvapivo rýchlo). Otázkou však zostáva, či nám trailer neprezradil až prílis veľa z filmu.

plagát the union netflix
Zdroj: TMDB

Bude vyčnievať medzi súčasnými akčnými komédiami?

Režisérom snímky je Julian Farino. S celovečernými kúskami zatiaľ veľa skúseností nemá, pracoval však na seriáloch Brooklyn-99, The Child in Time či nových dieloch psychologickej drámy In Treatment. Na scenári s ním pracoval aj jeho častý spolupracovník Joe Barton, ktorý okrem spomenutých projektov vytvoril aj pôsobivé krimi Giri/Haji.

Špiónsky aspekt filmu teda iste bude zvládnutý, otázne zostáva, či dokáže obstáť v celej rade súčasných akčných komédií. O tom nás bude Netflix presviedčať počas leta, snímka sa na službe objaví 16. augusta.

Ako hodnotíte trailer na The Union vy? Pôjde podľa vás o unikátnu akčnú komédiu, alebo zapadne medzi inými kúskami? Ako sa vám páči spojenie Wahlberga a Berry v hlavných úlohách?

Zdroj: Netflix

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -