VIDEO: Ryan Reynolds sa stretáva so svojou mladšou verziou v novom klipe k sci-fi The Adam Project

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix zverejnil nový klip k očakávanému sci-fi filmu The Adam Project. 4-minútová pasáž priamo z filmu ukazuje bizarnú chémiu medzi Reynoldsom a Scobellom, ktorú si na malých obrazovkách budeme môcť vychutnať od 11. marca 2022.

Obľúbená streamovacia platforma priniesla divákom za posledné roky niekoľko veľkých hitov, ktorým ostal Netflix verný aj v tom minulom. Red Notice a Don’t Look Up sú jednoznačnými favoritmi a rok 2022 by mal pokračovať v rovnakých šľapajach. Najbližšie sa o to pokúsi akčná sci-fi komédia The Adam Project od režiséra Shawna Levyho (Free Guy).

Netflix zverejnil 4-minútový klip z filmu The Adam Project

V klipe vidieť dospelého Adama (Reynolds), ako sa stretáva so svojou mladšou verziou (Walker Scobell) po tom, čo jeho loď havaruje. Časť tejto scény sme mali možnosť vidieť aj v traileri, no teraz ju vidíme v celej kráse.

Ryan Reynolds opäť dokazuje, že vyžaruje nepretržitý šarm a charizmu, ktorú vidieť pri všetkých jeho filmových vystúpeniach. Tentokrát sa spoločne s 13-ročným Scobellom pokúsia vytvoriť klasiku pre novú generáciu. Či sa im to podarí? Odhalená scéna z filmu so sebou priniesla skvelú dávku humoru a extrémne pozitívny náboj energie, čo nám dáva nejasnú odpoveď na uvedenú otázku.

Sci-fi novinka z trailerov a nového klipu pripomína klasické dobrodružné filmy od Stevena Spielberga z konca 20. storočia. Majú rovnakú zábavu, sympatické sci-fi dobrodružstvo a dostatok energie pre každého fanúšika filmov s tematikou cestovania časom. Okrem Reynoldsa a Scobella si vo filme zahrali aj niektorí silní hráči z Hollywoodu ako Mark Ruffalo, Jennifer Garner, Zoe Saldana a Catherine Keener.

Páčil sa ti nový klip k sci-fi filmu The Adam Project, ktorú pri príležitosti prichádzajúcej premiéry zverejnil Netflix? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -