FilmyNETFLIXTrailery

Film, v ktorom začujete len jednu vetu? The Discovery od Netflixu sa ukazuje v prvom Teaser Traileri!

Film The Discovery od Netflixu

Prichádza náladová sci-fi dráma originál od Netflixu. Film The Discovery nám klope na dvere aj so svojím teaser trailerom. Zaujme hlavne svojou špecifickosťou, a to tak, že v samotnej ukážke nie je dej nijak zvlášť vysvetlený a môžeme si len domýšľať, o čo asi pôjde. Teaser trailer nám ukazuje postavy a prostredie na pozadí hudby, ale len tesne pri konci započujeme jedinú vetu.

Film napísaný Charliem McDowellom a Justinom Laderom a režírovaný McDowellom, je zasadený do sveta, kde existencia posmrtného života je vedecky dokázaná. Will, syn Thomasa Harbora, ktorý urobil ohromujúci objav, sa zamiluje do dievčaťa menom Islam. Jedinou chybou Islam bude jej minulosť s nádychom tragédie.

Rok po zverejnení veľkého objavu sú všetci ľudia dychtiví po informácii o ich budúcom živote na “tom mieste”. Samozrejme neostávajú len pri otázkach. Ako sa asi žije vo svete kde je každý odhodlaný ponúknuť sa smrti?

Film nájdete na Netflixe už 31. marca 2017.

About author

Milá, mladá, pekná, usmievavá :)
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár