Režisér Equalizera prinesie na Netflix triler The Guilty. V prvej ukážke nechýba skvelý Jake Gyllenhaal

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix odhalil prvý teaser k novému trileru The Guilty, ktorý bude remakeom rovnomenného dánskeho filmu z roku 2018. Streamovaciemu gigantovi sa podarilo získať práva a tak si podobný filmový kúsok užijeme aj v roku 2021. Premiéra je naplánovaná na 1. októbra a či sa tomuto trileru podarí nadviazať na úspech originálu je zatiaľ otázne.

V hlavnej úlohe sa predstaví hviezdny Jake Gyllenhaal (Spider-Man: Ďaleko od domova), ktorý sa v projekte objavil aj v pozícii producenta. Do režisérskeho kresla zasadol Antoine Fuqua (Equalizer, Sedem statočných). Obaja páni sa v minulosti podieľali na športovej dráme Bojovník (2015), takže o dobrú atmosféru by malo byť postarané aj tentokrát. Scenár napísal Nic Pizzolatto (True Detective).

Prvý teaser k trileru The Guilty od Netflixu:

Aj keď je záberov stále málo, režisér Antoine Fuqua vo svojich výtvoroch vždy skrýval značnú dávku napätej atmosféry a nervozity. Dúfajme teda, že sa tomuto remakeu podarí napodobniť dánske kúzlo a najnovší film od Netflixu si taktiež získa srdcia kritikov a divákov po celom svete.

Podrobnosti o deji sú zatiaľ neznáme, ale môžeme predpokladať, že The Guilty bude nasledovať rovnakú šablónu ako jeho predchodca. V tom prípade by mal byť hlavnou postavou príbehu dispečer záchrannej služby a bývalý policajt, ktorý odpovedá na núdzové volanie unesenej ženy. Keď sa hovor náhle stratí, vydáva sa nájsť obeť, kým nie je neskoro.

Jake Gyllenhaal nebude jedinou hviezdou, ktorá sa ukáže na malých obrazovkách. Spoločne s ním uvidíme aj iných hercov, ako napríklad Ethan Hawke (Tesla), Peter Sarsgaard (Sirota), Riley Keough, Paul Dano, DaVine Joy Randolph, Bill Burr a Beau Knapp. Na oficiálnu synopsu si ešte musíme počkať, ale o všetkom by nás mal Netflix informovať už v blízkej budúcnosti.

Videl si prvý teaser k trileru The Guilty od Netflixu? Uspeje podľa teba tento remake alebo sa dočkáme priemeru? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -