Netflix zverejnil zoznam ich 10 najsledovanejších originálnych filmov všetkých čias

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix vydal oficiálny zoznam svojich najpopulárnejších filmov všetkých čias. Aj keď je verejne známe, že táto streamovacia platforma len ojedinele poskytuje akékoľvek údaje o sledovanosti, tentokrát nás potešila desiatkou tých najlepších originálnych výtvorov z vlastnej produkcie.

Na prvom mieste môžeme vidieť akčný film Extraction s Chrisom Hemsworthom, ktorý si do dnešného dňa pozrelo už viac ako 99 miliónov predplatiteľov. Na druhom mieste sa objavila dráma Bird Box. Zoznam, okrem týchto dvoch filmových titulov, tvorí aj niekoľko zaujímavých prekvapení.

triple frontier
Zdroj: digitalspy.com

Netflix odhalil TOP 10 najsledovanejších filmov

S každým filmom boli poskytnuté čísla divákov, čo v skutočnosti zodpovedá počtu predplatiteľov, ktorí si film pozreli v prvých štyroch týždňoch po jeho vydaní. Je taktiež dôležité si uvedomiť, že Netflix považuje za diváka každého, kto sledoval najmenej dve minúty z príslušného titulu.

Ako bolo spomenuté vyššie, na trón zasadol Extraction z produkcie bratov Russovcov (Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame). Na druhom mieste je Bird Box z roku 2018, v ktorom si hlavnú úlohu zahrala Sandra Bullock. Prvú trojicu uzatvoril tohtoročný Spenser Confidental s Markom Wahlbergom. Celý list nájdete nižšie:

  1. Extraction (2020) / akčný, dráma – 99 miliónov pozretí
  2. Bird Box (2018) / sci-fi, dráma, horor – 89 miliónov pozretí
  3. Spenser Confidental (2020) / akčný, krimi – 85 miliónov pozretí
  4. 6 Underground (2019) / akčný, komédia – 83 miliónov pozretí
  5. Murder Mystery (2019) / akčný, komédia – 73 miliónov pozretí
  6. The Irishman (2019) / životopisný, dráma – 64 miliónov pozretí
  7. Triple Frontier (2019) / akčný, dráma – 63 miliónov dolárov
  8. The Wrong Missy (2020) / romantický, komédia – 59 miliónov dolárov
  9. The Platform (2019) / horor, thriller – 56 miliónov pozretí
  10. The Perfect Date (2019) / romantický komédia – 48 miliónov pozretí
Extraction 2 Netflix
Zdroj: nytimes.com

Pokračovanie filmu Extraction je už vo vývoji

Najpopulárnejší film na Netflixe dostane samozrejme aj pokračovanie, ktoré by mal opäť zrežírovať Sam Hargrave. Na malej obrazovke sa objavil herec Chris Hemsworth, ktorý svoju úlohu žoldniera na čiernom trhu zvládol bravúrne, ale objaví sa aj v pokračovaní?

Príbeh pôvodného filmu je založený podľa komiksovej predlohy napísanej Joe Russom. Jeho výtvor dokázal uspieť, čo malo za následok vývoj pokračovania. Akej akcie sa dočkáme tentokrát ešte netušíme, ale jedno vieme potvrdiť už teraz. Projekt je v dobrých rukách a ako sa bude situácia vyvíjať vás budeme informovať.

Do tej doby si nezabudnite pozrieť celý zoznam tých najlepších filmov, ktoré určite stoja za pozretie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Čo hovoríte na zoznam TOP 10 filmov, ktoré nám odhalil Netflix? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: bloomberg.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -