VIDEO: Ryan Gosling v Prahe, Na nože 2 či zábery z ďalších 26 filmov. Netflix čaká veľkolepý filmový rok 2022

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Obľúbený streamovací gigant prichádza s poriadnou nádielkou skvelých filmov. Nový sprievodný trailer odhalil veľa noviniek, ktoré dorazia na Netflix v priebehu roka 2022.

Jedným z najočakávanejších filmov je bez pochyby pokračovanie Na nože 2 od režiséra Riana Johnsona (Star Wars: Poslední Jediovia). Zoznam A-list filmov doplní taktiež akčné sci-fi The Adam Project od Shawna Levyho (Free Guy) v hlavných úlohách s Ryanom Reynoldsom (Deadpool). Aby toho nebolo málo, brutálne naložená 3-minútová upútavka v sebe skrýva oveľa viac zaujímavých záberov z ďalších 26 filmov a pozrieť si ju môžete nižšie.

Netflix vydal trailer so zábermi z viacerých očakávaných filmov roku 2022

Pre ešte väčšiu spokojnosť divákov Netflixu, populárny streamer sa rozhodol odhaľovať novinky z filmového harmonogramu každý jeden týždeň. K premiére ma zatiaľ najbližšie film The Adam Project, ktorý debutuje 11. marca 2022. Príbeh sleduje pilota cestujúceho v čase. Ten sa spojí so svojou mladšou verziou, aby pozmenil nepriaznivú minulosť a zabezpečil tým budúcnosť celého ľudstva. Okrem Reynoldsa si vo filme zahrali Mark RuffaloJennifer GarnerZoe Saldaña a Walker Scobell.

Snáď najpozoruhodnejším je už spomínaný film Na Nože 2, ktorý sa pokúsi nadviazať na úspech uznávaného predchodcu z roku 2019. V hlavnej úlohe uvidíme opäť Daniela Craiga (Nie je čas zomrieť) ako súkromného detektíva riešiaceho neľahkú záhadu. Po jeho boku sa taktiež ukážu Edward NortonJessica HenwickDave Bautista a Kathryn Hahn. Dejovo nás tentokrát famózny detektív Benoit Blanc zavedie do Grécka, kde sa ujme ďalšieho prípadu. Presný dátum vydania zatiaľ nepoznáme.

Rôzne žánrové filmy, od komédií až po epické akčné kúsky, pre všetky vekové kategórie

Netflix 2022 trailer
Zdroj: praguereporter.com

Svojou prítomnosťou nás potešila akčná lahôdka The Gray Man pod záštitou režisérskeho dua bratov Russovcov (Avengers: Endgame). Poskytnuté zábery odhaľujú niektoré akčné scény nakrútené v historickom centre Prahy, kde sa bývalý agent CIA Court Gentry (Ryan Gosling) snaží vysporiadať s nájomnými vrahmi. Zápornú postavu agenta CIA Lloyda Hansena si zahral Chris Evans, ktorý sa s bratmi Russovými podieľal na 4 MCU filmoch – Captain America: Zimný vojak a Občianska vojna, Avengers: Nekonečná vojna a Endgame.

Na malé obrazovky Netflixu dorazí tento rok aj Enola Holmes 2 pod vedením Millie Bobby Brown (Stranger Things). Nechýba ani animovaný projekt The Seas Beast o legendárnom lovcovi morských príšer alebo fantasy The School For Good and Evil s Charlize Theron (Mad Max: Zbesilá cesta). V závere taktiež vidieť zábery do filmov Pinnocchio od Guillerma Del Tora (Podoba vody), Mothership v hlavnej úlohe s Halle Berry (Kingsman: Zlatý kruh), Hustle a Spaceman s Adamom Sandlerom (Drahokam) či dobrodružné fantasy Slumberland, v ktorom si hlavnú úlohu zahral Jason Momoa (Aquaman).

Je toho samozrejme oveľa viac, ako napríklad filmy Day Shift a They Cloned Tyrone, v ktorých si zahral Jamie Foxx (Spider-Man: Bez domova). Nášmu oku neunikli ani ambiciózne komédie You People (Jonah Hill a Eddie Murphy) a Me Time (Kevin Hart a Mark Wahlberg). Stačí si pozrieť vyššie priložený trailer a počkať ďalší týždeň, kedy nám Netflix odhalí opäť nové informácie o nadchádzajúcich filmoch roku 2022.

Páčil sa ti úvodný trailer, v ktorom Netflix odhalil veľa skvelých záberov z viacerých filmov roku 2022? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -