Úžasná detektívka Enola Holmes od Netflixu sa predstavuje v prvom oficiálnom traileri, ktorý je nabitý hviezdami

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix nám konečne odhalil prvý oficiálny trailer k dobre vyzerajúcej detektívke Enola Holmes, ktorú zrežíroval talentovaný a famózny Harry Bradbeer.

Tentokrát sa v hlavnej úlohe objaví mladšia sestra slávneho detektíva a ako si budete môcť všimnúť v priloženej ukážke, rodina Holmesových to má jednoducho v krvi. Ale podarí sa im rozlúštiť záhadu ohľadom zmiznutia vlastnej matky?

Oficiálny trailer k Netflix filmu Enola Holmes:

Film je založený na knižnej predlohe The Enola Holmes Mysteries, ktorú napísala spisovateľka Nancy Springer, a rozpráva príbeh o spurnej mladej sestre Sherlocka a Mycrofta Holmesových.

Enola svojich dvoch slávnejších bratov dokonca často prevyšuje a prefíkaným spôsobom im to dokáže práve po záhadnom zmiznutí ich matky. Tá zmizne presne v deň jej 16. narodenín, kedy Enole neostáva nič iné, ako sa vydať na dobrodružstvo jej života.

No okrem toho, že musí vylúštiť nevysvetliteľnú záhadu, sa taktiež musí skrývať pred vlastnými bratmi. Enola si totiž veľmi rýchlo uvedomí, že namiesto toho, aby jej pomohli s prípadom, sa ju snažia udržať vo väzení menom škola, a to v jej očiach nepripadá do úvahy. Takže čo urobí inteligentná nebojácna žena z osemdesiatych rokov 20. storočia? Začne riešiť všetky problémy úplne sama.

Enola Holmes trailer Netflix
Zdroj: dnaindia.com

Nabité herecké obsadenie

V titulnej postave nadchádzajúcej detektívky sa objavila stále dozrievajúca hviezda Millie Bobby Brown (Stranger Things). Na zozname však nájdeme hŕstku hviezdnych tvárí ako Sam Claflin (Hunger Games), Fiona Shaw (Harry Potter), Adeel Akhtar (Les Miserables), Burn Gorman (Pacific Rim), Henry Cavill (Zaklínač) a dvojnásobná oscarová nominantka Helena Bonham Carter (Kráľova reč).

V režisérskom kresle sa objavil držiteľ ocenení BAFTA, Emmy a Zlatého glóbusu – Harry Bradbeer. Scenár napísal Jack Thorne, ktorý má na svojom konte taktiež niekoľko prestížnych ocenení.

Netflix si dal opäť na celom výtvore dôkladne záležať a nič nenechal na náhodu, čo dokazuje už vyššie priložený trailer. Ako to celé dopadne sa presvedčíme na vlastné oči už 23. septembra 2020.

Čo hovoríte na oficiálny trailer k Netflix detektívke Enola Holmes? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -