Andrew Garfield dokazuje v novom traileri muzikálu Tick, Tick… Boom! od Netflixu unikátny herecký talent

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix zverejnil nový trailer a plagát k režijnému debutu LinManuela Mirandu s názvom Tick, Tick Boom!, ktorý sa žánrovo zaradí medzi ambiciózne muzikály. V hlavnej úlohe uvidíme Andrewa Garfielda (Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu) ako uznávaného hudobného skladateľa Jonathana Larsona.

Dej sa odohráva v 90. rokoch minulého storočia a sleduje Jonathanovu cestu od samotného počiatku až po napísanie Rentu, jedného z najoceňovanejších muzikálov posledných dekád. Premiéra je naplánovaná na 19. novembra 2021.

Nový trailer k muzikálu Tick, Tick Boom! od Netflixu

Po poslednej upútavke spred troch mesiacov sme sa konečne dočkali hlbšieho ponoru do života Larsona na prahu jeho 30. narodenín. Sprevádza ho nespokojnosť, no v hlave so sebou stále nosí jeden nesplnený sen – napísať také dielo, o ktorom dúfa, že sa jedného dňa stane veľkým americkým muzikálom. Larsona však začnú sužovať pocity neistoty a pochybnosti, čo do filmu prinesie prvky emočnej tragédie.

Garfield si v tomto filme skúsil naozaj neľahkú hereckú úlohu. V minulosti zahviezdil vo viacerých vysoko rozpočtových filmoch a skúsil si spolupráce s režisérmi ako Martin Scorsese, Mel Gibson, Robert Mitchell, či Ramin Bahrani. Jeho najnovší projekt sa však zaradí medzi tie s nižším rozpočtom, ale ako už poznáme Garfieldov unikátny talent v rôznych žánroch, zvládnuť by to mohol aj tentokrát.

Okrem Garfielda si vo filme zahrali Alexandra Shipp, Robin de Jesús, Joshua Henry, Mj Rodriguez, Bradley Whitford, Tariq Trotter, Judith Light a Vanessa Hudgens.

Oficiálna synopsa:

„Víťaz Pulitzerovej a Tonyho ceny, Lin-Manuel Miranda, debutuje v pozícii režiséra s filmom Tick, Tick… Boom!, ktorý je adaptáciou autobiografického muzikálu Jonathana Larsona. Mladý divadelný skladateľ spôsobil na divadelnej scéne revolúciu, ktorej počiatok začína v roku 1990 v New Yorku. Avšak, tesne predtým ako má predstaviť svoje unikátne dielo, Jon cíti nával tlaku zo všetkých strán. Od priateľky Susan, ktorá sníva o umeleckom živote mimo New Yorku. Od blízkeho kamaráta Michaela, ktorý začal žiť nezávislý život… To všetko uprostred umeleckej komunity spustošenej epidémiou AIDS. A keďže hodiny stále tikajú, Jon stojí na rázcestí a čelí metúcej otázke: Čo máme urobiť s časom, ktorý máme?“

Tick, Tick... Boom trailer
Zdroj: Netflix

Páčil sa ti nový trailer k muzikálu Tick, Tick… Boom! od Netflixu? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -