Netflix oživí kultový program, ktorý sme na Slovensku milovali

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vytunuj mi fáro v novom šate

Šialené modifikácie áut z nultých rokov 21. storočia sú späť. Hit stanice MTV Vytunuj mi fáro (Pimp My Ride) bežal šesť sezón medzi rokmi 2004 a 2007, kedy hiphopová megahviezda Xzibit prerábala staré automobily divákov na gýčové pimpmobily. Nostalgiu rokov 2000 sa rozhodla znovuzrodiť streamovacia platforma Netflix.

Resurrected Rides
Zdroj: Netflix

Renovácie v pôvodnom programe odchádzali z garáže West Coast Customs v skutočne otáznom stave. Šou bola dokonca kritizovaná za falšovanie základných elementov, vrátane toho, že si MTV prenajímalo domy, ktoré údajne patrili účastníkom. Iní zase hlásili, že po kozmetickej transformácii ich áut už viac jednoducho nefungovali.

Netflix predstavil Resurrected Rides

Netflix kultovú klasiku oživí pod názvom Resurrected Rides, vo voľnom preklade „vzkriesené autá“. Moderná iterácia programu sa bude viac prikláňať komediálnej stránke, Xzibita v úlohe moderátora nahradí americký komik Chris Redd. Stand-up komik a herec je známy vďaka účinkovaniu v úspešnej skeč šou Saturday Night Live.

Resurrected Rides
Zdroj: Netflix

Z pôvodného Vytunuj mi fáro sa však vrátia výkonní producenti Rick Hurvitz a Ari Shofet.

„Vzali sme ducha a znalosti z pôvodného seriálu a pretvorili sme ho s vtipným moderátorom, úplne novým hereckým obsadením, plus najnovšou technológiou a modernou kultúrou,“ hovorí producent Hurvitz.

„Táto šou je ašpiráciou na plnenie snov s komediálnym tónom a sme nadšení, že môžeme ľuďom, ktorí si to zaslúžia, poskytnúť ohromujúcu automobilovú premenu,“ dodal výkonný producent Ari Shofet.

Resurrected Rides dorazí na Netflix s ôsmymi epizódami, ktoré odštartujú už budúci mesiac – 24. júla.

Zdroj: netflix.com, hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -