Uvidíme niekedy druhú sériu „kriminálneho“ seriálu White Lines od Netflixu? Toto zatiaľ vieme

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Už nejaký čas beží na streamovacej platforme Netflix seriál White Lines, o ktorý si pravdepodobne zakopol aj ty. Drogy, ženy, hudba, vraždy a jedna veľká záhada. Táto dráma si veľmi rýchlo získala záujem fanúšikov, ale uvidíme niekedy aj druhú sériu?

Režisér Álex Pina, ktorý taktiež sedel v režisérskom kresle celosvetového fenoménu La casa de papel, si na svoje konto môže pripísať ďalší úspech. Zmiešať britský prízvuk s nádherným španielskym jazykom, ako aj minulosť s prítomnosťou, nebol vôbec zlý nápad a momentálne sa rozhoduje o budúcnosti seriálu.

White Lines Netflix
Zdroj: technostation.tv

Čo všetko vieme o Netflix seriáli White Lines?

V prvej sérii sa príbeh sústreďuje okolo hlavnej postavy Zoe Walker, ktorá sa vydáva na divokú Ibizu rozlúštiť záhadu skrývajúcu sa za vraždou jej brata. Jeho mumifikované telo totiž našli v španielskej púšti až 20 rokov po jeho zmiznutí.

Na ostrove sa okrem iného hlavná hrdinka seriálu stretáva s veľmi pestrou zostavou postáv. Na zozname nájdeme bohatú rodinu Calafatových, osobného ochrancu Boxera (Nuno Lopes), večne nadržanú Annu (Angela Griffin), dealera Marcusa (Daniel Mays) a duchovného mentora Davida (Laurence Fox). To samozrejme nie je všetko a návraty do minulosti nám ukážu veľa záberov na nebohého Axela Collinsa (Tom Rhys Harries), ktorého divoký životný štýl ho nakoniec stál vlastný život.

White Lines Netflix
Zdroj: standard.co.uk

Druhá séria nebola zatiaľ oficiálne potvrdená

Ak ste seriál videli, určite vášmu oku neušiel otvorený koniec. V druhej polovici prvej série na rad prišlo hneď niekoľko zápletiek, o ktoré by sa mohli tvorcovia oprieť pri tvorení scenára k druhej sérii. No nakoľko je seriál stále čerstvým, viac podrobností o vývoji deja si budem musieť nechať pre seba.

Úlohou Netflixu bude teraz niekoľko týždňov až mesiacov počkať, aby sa zistilo, či má verejnosť o seriál záujem. No podľa môjho názoru sa niet čoho obávať a streamovací gigant by nám mohol pozitívnu správu o pokračovaní prezradiť do konca júla 2020.

Celú situáciu nezľahčuje ani pandémia nového koronavírusu. Pri menej optimistickom scenári sa dočkáme druhej série White Lines až niekedy v roku 2022. Predsa len, tvorcovia nechali naozaj veľa priestoru na rozvoj niektorých postáv, takže neostáva nič iné, ako zabiť jednu z hlavných protagonistov seriálu a začať riešiť novú záhadu.

Videli ste Netflix seriál White Lines a priali by ste si druhú sériu? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: netflix.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -