Netflix ponúka niektoré originálne filmy a seriály úplne zadarmo bez potreby registrácie. Ideš do toho?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nemáš predplatený Netflix a rád by si si pozrel niektoré filmy a seriály od streamovacieho giganta úplne zadarmo? Teraz je tvoja šanca.

Novinka ti umožní nahliadnuť do sveta Netflixu bez potreby registrácie a k dnešnému dňu si pre teba táto obľúbená platforma pripravila niekoľko originálnych filmov a seriálov, o ktoré si už pravdepodobne zakopol.

Netflix zadarmo
Zdroj: gadgets.ndtv.com

Netflix ponúka na sledovanie niektoré filmy a seriály úplne zadarmo

Stačí prejsť na stránku Netflixu a tam podrobnejšie zistíš, čo všetko sa nachádza na zozname. Z filmov sa môžeš tešiť na úspešné projekty z dielne Netflixu ako napríklad detektívna komédia Murder Mystery s Adamom Sendlerom, životopisná dráma The Two Popes s Anthonym Hopkinsom alebo horor/thriller Bird Box so Sandrou Bullock.

Zo seriálového sveta tam nájdeš napríklad jeden z najlepších seriálových hitov súčastnosti Stranger Things alebo minuloročnú krimi drámu When They See Us. Pri seriáloch však platí jedno smutné pravidlo, ktoré ti dovoľuje pozrieť si zadarmo len pilotný diel.

Netflix zadarmo
Zdroj: techcrunch.com

Ako správne prilákať nových používateľov

Dobrý krok pre tých ľudí, ktorí sa stále nevedia rozhodnúť, či si službu predplatiť alebo nie. Výhodou je dokonca aj to, že Netflix sľubuje pravidelnú rotáciu novinky s názvom Free Watch a ponúknuté filmy/seriály sa budú po uplynutí času meniť. Čiže nepremeškaj túto šancu a pozri si niektoré z nich ešte dnes.

Z vlastnej skúsenosti môžeme potvrdiť, že Netflix ponúka vysoko kvalitný materiál, a aby toho nebolo málo, niektoré z ich dokumentárnych počinov nájdeš už dnes na YouTube – taktiež zadarmo.

Trh so streamovacími platformami je v posledných rokoch preplnený kvalitným obsahom a bežný divák si často krát nedokáže vybrať. Predsa len, na výber máme Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Hulu, Apple TV Plus, Disney+ a veľa iných. Nájdeš medzi nimi svojho favorita? Rozhodnutie už necháme na tebe.

Čo hovoríš na novinku, vďaka ktorej ti Netflix ponúka niektoré filmy a seriály úplne zadarmo? Svoj názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: netflix.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -