Chcete získať Netflix doživotne zadarmo? Stačí si zahrať túto hru s filmom The Old Guard

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Netflix zadarmo?

V týchto dňoch ponúka Netflix svojim používateľom jedinečnú príležitosť na získanie doživotného predplatného zadarmo. Ako to presne funguje?

Streamovacích služieb dnes máme na výber neúrekom, no Netflix je z nich bezpochyby stále tým najväčším a najznámejším. Platia si zaň milióny ľudí po celom svete, hoci to nie je zrovna najlacnejšia záležitosť. Každý jeden z nás by sa tak zrejme potešil predplatnému do konca života, a to úplne zdarma.

Netflix
Zdroj: techcrunch.com

Film The Old Guard

The Old Guard (Old Guard: Nesmrteľní) je v súčasnosti jedným z najsledovanejších projektov od streamovacieho giganta, napríklad aj vďaka populárnej Charlize Theron. Aby Netflix oslávil vydanie tohoto filmu, vyhlásil súťaž o doživotné predplatné. Má to však dva háčiky. Tým prvým je, že súťaž prebieha len v USA. To sa ale dá veľmi jednoducho vyriešiť. Stačí mať založený americký účet, ktorý mimochodom ponúka rôzne výhody oproti slovenskému či českému.

Druhým háčikom je fakt, že doživotné predplatné nie je tak celkom doživotné. Prezentujú ho síce ako „Immortal Netflix Account,“ no v skutočnosti bude platiť len 1000 mesiacov, čo predstavuje 83 rokov. V budúcnosti sa tak ľahko môže stať, že sa víťaz dožije nejakých 110 rokov a prežije tak svoje „doživotné“ predplatné.

Čo treba urobiť?

Aby ste vyhrali, musíte si zahrať hru The Old Guard a získať v nej najvyššie skóre. Víťaz berie všetko. Ide o počítačovú hru v 2D grafike s pohľadom zhora, v ktorej bojujete proti hordám nepriateľov a snažíte sa prežiť čo najdlhšie. Súťaž sa začala 17.7.2020.

The Old Guard od Netflixu je založený na rovnomennej knihe od spisovateľa Grega Rucka a sleduje zaujímavý príbeh nesmrteľných žoldnierov. Tí musia bojovať, aby udržali svoju tajnú identitu a pridá sa k nim aj jeden nový člen. Charleze Theron tu hrá jednu z najstarších a najskúsenejších členov tímu, pričom sa snaží zachrániť svoju skupinu.

Zapojíte sa do súťaže? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -