Netvor z čiernej lagúny sa dočkal a po viac ako pol storočí opäť ožije!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Universal sa opäť ukazuje. Jeden film v tomto roku s príšerou im pravdepodobne nestačí a tak sa púšťajú do nového projektu. Filmu Múmia práve vyšiel druhý trailer a štúdio pravdepodobne verí, že práve takýto smer by mohol uspieť. Ako keby tých filmov s príšerami nebolo málo. Avšak tento je niečim špeciálny. Pôjde o oživenie kultovej klasiky z roku 1954 s názvom Netvor s čiernej lagúny.

Netvor z roku 1954, zdroj: denofgeek.com

Pôvodný film a jeho oživenie nebude vôbec ľahkou úlohou. Dejová línia nie je určite jednoduchá, avšak všetko by mohlo zachrániť 21. storočie a jeho vizuálne efekty. O tie bude naozaj dobre postarané a štúdio Universal verí v ďalší úspech. Stále ešte nevieme, ako to celé zapadne do „Universal monster univerza„, nakoľko film Múmia sa v kinách objaví až za nejaký čas. Je vysoko pravdepodobné, že nám nová múmia prezradí niečo nové a ukáže malinký spoiler k nadchádzajúcemu filmu Netvor z čiernej lagúny.

Čo je Universal monster univerzum?

Veľké filmové štúdio ako Universal vydáva filmy, ako na bežiacom páse. Avšak tento pojem sa začal objavovať až teraz. Logicky sa do tejto skupiny pridávajú filmy, v ktorých sa dočkáme poriadne strašidelnej príšery. Je teda nadmieru jasné, že sa do tejto kategórie zaradí film Múmia. Ako ďalším bude Dr. Jekyll/Mr. Hyde, ktorého si zahrá hviezdny Russell Crowe. Plány sú aj pre filmy ako Frankensteinova nevesta, kde by si mala zahrať Angelina Jolie. K dispozícii bude tiež nová verzia Van Helsinga.

Poznáte túto filmovú klasiku? zdroj: alchetron.com

Nie je pravdepodobné, že sa Netvor z čiernej lagúny nejakým spôsobom objaví vo filme Múmia, ale jedno je isté. Múmia je oficiálne prvým filmom z tohto univerza a ak sa im podarí uspieť, štúdio Universal začne určovať vlastný smer. Zatiaľ neboli ohlásení žiadni herci, ani režisér a taktiež ani dátum vydania. V prípade, že sa Múmii podarí uspieť, nové informácie by sa mohli objaviť už v lete po tom, čo film zažije svoj debut na striebornom plátne. Múmia sa v kinách objaví už 9. júna 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -