Takúto Jennifer Lawrence ste ešte nevideli! Šteklivá komédia Nič v zlom je práve v kinách

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už dnes sa môžete z chuti nasmiať na dráždivej komédii Nič v zlom, ktorú do kín uvádza Itafilm. V najlepšom čase na povzbudenie rodičov čerstvých maturantov a maturantiek!

Predstavte si, že natrafíte na bazoši na inzerát, ktorým rodičia hľadajú – výmenou za nové auto – niekoho, kto by zaučil ich neskúseného utiahnutého dospievajúceho syna do tajov randenia. A nemyslia randenia, ale „RANDENIA“. Ak ste filmový producent so zmyslom pre drzý humor, napadne vám jediná možná vec. Hneď ho ako psinu pošlete režisérovi, ktorý šteklivému humoru na hrane tiež dobre rozumie.

Dráždivá komédia Nič v zlom je práve v kinách

Vzápätí režisér Gene Stupnitsky (Dobrí chlapci, Mrcha učiteľka) oslovil Jennifer Lawrence – veď kto iný by dokázal úplne autenticky zosobniť odzbrojujúco svojskú, neodolateľne spontánnu, očarujúco drzú a predovšetkým sexy neriadenú strelu. Lebo nemá problém kráľovsky sa niesť po červenom koberci v Cannes v dychvyrážajúcej karmínovej róbe a tmavomodrých… flipflopoch. Keďže v protokole sa vyžadujú ihličky. Alebo sa potknúť o vlastnú róbu, keď si ide po Oskara, a potom sa milo poďakovať publiku za standing ovácie, že sa cíti trápne, ako musela klesnúť, aby dvihla všetkých zo sedadiel. A že nabudúce asi radšej príde v teplákoch. No neľúbte ju.

Jennifer si dokonca struhla aj rolu producentky. Vznikla romantická komédia, ktorá je všetko len nie romantická. Už ste zažili dilemu, ktorú ste rozlúskli tak, že účel svätí prostriedky? Alebo si spomeňte si na rande, ktoré dopadlo katastrofálne, a mieru katastrofy vynásobte ľubovoľným číslom. Situácie vyhrotené takmer do absurdna, ale stále uveriteľné, a najmä nehorázne zábavné.

Nič v zlom
Zdroj: indiewire.com

Jennifer Lawrence klesne na svoje dno

Jennifer sa predstaví v úlohe Maddie, mladej ženy, ktorá si zarába ako vodička Uberu. Keď jej súd vezme auto, a hrozí, že príde ešte aj o strechu nad hlavou, prepadá zúfalstvu. Objaví však inzerát, v ktorom prehnane starostliví prachatí rodičia hľadajú pre svojho neskúseného utiahnutého devätnásťročného syna niekoho, kto ho zaučí do tajov „randenia“ výmenou za nové auto. Aby bol synček pripravený na život a vysokú školu po všetkých stránkach. Maddie má v tomto smere skúseností na rozdávanie a keďže auto potrebuje pre svoje živobytie, ponuku prijíma. No čoskoro zistí, že introvert Percy (Andrew Barth Feldman) je tvrdší oriešok, ako si pôvodne myslela. A dokonca ju môže naučiť niečo o romantike.

Babské jazdy, chlapské jazdy, maturantské jazdy a akékoľvek iné partie, čo sa rady schuti zasmejú – Nič v zlom, v kinách vás čaká riadna dávka dráždivého humoru už dnes.

Zdroj: TS Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -