Nick Jonas sa oženil so sexicou z filmu Baywatch! Ako prebiehala ich svadba?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite si všetci pamätáte na seriál o Jonas Brothers, poprípade na milované filmy Camp Rock od Disney. Áno, aj my sme na tom vyrastali. Treba si však uvedomiť, že tieto časy sú už dávno za nami a napríklad taký Nick Jonas žije úplne iný život. Okrem vlastnej speváckej kariéry však pokračuje aj v herectve, kedy sme ho minulý rok mohli vidieť vo filme Jumanji: Vitajte v džungli.

No a čo jeho milostný život? Ohľadom neho sa posledné dni točí celý internet! Totižto, Nick sa oficiálne oženil s kráskou z filmu Baywatch. Nejde však o Alexandru Daddario, Pamelu Anderson a dokonca ani o The Rocka. Jeho manželkou je krásna indická herečka Priyanka Chopra!

Nick a Priyanka
Zdroj: thefanboyseo.com

Nick Jonas sa oženil s Priyankou Chopra!

Je to naozaj tak, po štyroch mesiacoch zasnúbenia sú oficiálne zosobášení. Celý ich vzťah začal správou, keď Nick napísal Priyanke na Twitteri v roku 2016. Až do párty v roku 2017 sa však tvárou v tvár nikdy nestretli. Ich vzťah sa oficiálne prvýkrát dostal do povedomia verejnosti v máji 2018 a ich zásnuby oznámili v auguste.

Ich svadobné slávnosti začali už v stredu a celá svadba trvala až do nedele. Alebo, lepšie povedané, dve svadby? Pár mal totižto až dva svadobné obrady! V sobotu sa totižto konal kresťanský obrad, zatiaľ čo v nedeľu prebehol klasický hinduistický obrad. Celá svadba prebehla v indickom paláci Umaid Bhawan v Džodpure, Radžastane.

Nick a Priyanka
Zdroj: Instagram.com

Takáto dlhá svadba musela byť neuveriteľne vyčerpávajúca, čo si uvedomovala aj samotná nevesta. „Ľudia budú po tejto svadbe potrebovať dovolenku,“ žartovala Priyanka začiatkom týždňa. Novomanželom zagratuloval k sobáši aj samotný Ralph Lauren, ktorý dizajnoval šaty pre nevestu a taktiež „obliekal“ Nicka Jonasa počas celej svadobnej párty.

A aké iné zvučné mená sa okrem Laurena na svadbe ukázali? Nesmel chýbať Nickov starší brat Joe Jonas a taktiež jeho snúbenica, herečka Sophie Turner známa ako Sansa z Game of Thrones!

Novomanželom samozrejme gratulujeme a prajeme im krásne strávené manželstvo!

Zdroj: cnn.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -