Presvedčte sa sami, že tvár Nicolasa Cagea môže byť „dophotoshopovaná“ úplne všade!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Nicolas Cage je láska

Nicolas Cage je život. A nikto z Vás mi nemôže zobrať tento názor. Pretože Nicolas Cage je dobrý na všetko, všade, za akýchkoľvek okolností, do všetkého, vo všetkom. A už to aj prestáva dávať zmysel, aký je Nicolas Cage všestranný. A Nicolas Cage memes Vás o tom presvedčia.

Nicolas Cage je život

Ľudia na internete už v pradávnych dobách objavili, že tvár Nicolasa Cagea sa dá dofotošopovať do úplne všetkého. A keď vravím do všetkého, tak myslím naozaj do všetkého. Myslím, že meno „Nicolas Cage“ je synonymum stelesnenia ľudskej krásy a hereckej dokonalosti. Predsa len to musí byť dobrý herec, keď jeho tvár sa hodí úplne všade. Nepoznáme herca, ktorý by bol viacej všestranný ako práve Nicolas Cage. Ako to aj popisuje bod číslo 1, Nicolas Cage je najlepším hercom v celom vesmíre. A nezáleží na tom, že nepoznáme žiadne mimozemské civilizácie, lebo ak by nastal scenár z Ricka & Mortyho série 2, ep. 5 s názvom „Get Schwifty“, tak od úplného zatratenia by nás dostal práve Nicolas Cage. A vôbec nezáleží na tom, že má zopár zlých rolí a zopár veľmi zlých. Hlavné je, že tých zlých je viacej ako tých dobrých. Podstatné je, že sme si tohto herca zapamätali predovšetkým v tých dobrých filmov, a vďaka tomu sa môžeme zabávať aj na jeho memes.

Nicolas Cage Memes
Zdroj: 9gag.com

A keď už aj mal včera narodeniny, tak Nicolasovi Cageovi prajeme všetko najlepšie, a nech s stále tak fotogenickú tvár ako doteraz.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -