Nicolas Cage si po toľkých rokoch konečne zahrá Supermana!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nicolas Cage Superman sa konečne stáva realitou!

Prečo o tomto píšeme, ako by bol Nicolas Cage predurčený hrať Supermana? Nuž, túto odpoveď poznajú všetci tí, ktorí sledujú filmové novinky už nejakú dobu. Pre vás, ktorý o Nicolasovi Cageovi ako Supermanovi doteraz nič nepočuli budú momentálne asi trošku prekvapení. Nicolas Cage mal totižto naozaj byť Superman v pokračovaní starej série po tom, ako Christopher Reeves ochrnul.

Film sa mal volať Superman Lives, pripravoval sa v roku 1998, a režírovať ho mal Tim Burton. O čom to malo byť? Išlo o adaptáciu komiksu Death of Superman, ktorú ste mohli vidieť v animovanom filme Superman: Doomsday alebo hranom filme Batman v Superman: Dawn of Justice. Film sa však kvôli nejasnostiam v scenári a rozpočtu musel zrušiť. V tom čase ale už mal Cage za sebou aj kostýmovú skúšku, z ktorej si dodnes internet uťahuje. Ak vás teda tento projekt zaujíma viac, určite si pozrite dokument The Death Of „Superman Lives“: What Happened?

Po toľkých rokoch sa však Cage predsa len dočkal. Práve dnes bol totižto oficiálne ohlásený do role Supermana, i keď len ako jeho dabér. Ak pôjdete na tohtoročný animák Teen Titans Go! To The Movies v angličtine, vypočujete si práve Cagea ako Supermana. Mladí titáni chcú samozrejme slúžiť ako menšia paródia na DC. Z oficiálneho plagátu si robili srandu zo seba, neskôr z Justice League filmu, no a pri traileri zase z filmového Aquamana. My teda dúfame, že aj keď to tak nevyzerá, humor filmu bude presne takýto. Je totižto jasné, že Cage bol obsadený práve zo srandy. Film sa do kín dostane už koncom júla, takže na výsledok si treba len počkať.

Kostýmová skúška Nicolasa Cagea ako Supermana v roku 1998
Kostýmová skúška Nicolasa Cagea ako Supermana v roku 1998; Zdroj: superman.wikia.com

Čo vravíte na Cageove obsadenie ako Supermana? Zaujíma vás zrušený film Superman Lives? Máte radi Nicolasa Cagea? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -