Opätovné posunutie filmu Nie je čas zomrieť? Nový dátum snáď tvorcovia nemyslia vážne

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Nie je čas zomrieť a jeho (možno) nový dátum

Dostať film Nie je čas zomrieť do kín sa zdá byť ešte zložitejšie, než samotné misie Jamesa Bonda. Tento film by snáď mohol vyhrať cenu za najväčší počet posunutí premiéry v histórii koronavírusu. A ak ste si mysleli, že horšie to už ani nemôže byť, sklamem vás. Po internete sa pohybujú zatiaľ neoverené klebety o tom, že Nie je čas zomrieť dostane znova nový dátum. A to v lete v roku 2021.

Tento rok práve film Nie je čas zomrieť začal „trend“ odkladania premiér filmov. Bol jedným z prvých, ktorého dátum vydania sa posunul v dôsledku pandémie. Odvtedy sa však posunul ešte niekoľkokrát kvôli premenlivej situácii. Momentálne by film mal vyjsť v novembri, čím by súperil s veľkým Marvel filmom – Black Widow. Možno práve preto začali tvorcovia údajne premýšľať o posunutí vydania na jún 2021.

No Time To Die bol kvôli koronavírusu presunutý
Zdroj: cnet.com

Na máj a jún 2021 je už naplánovaných niekoľko filmov: With Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsGodzilla vs. Kong, Jurassic World: Dominion a Venom: Let There Be Carnage. Je však možné, že Universal posunie premiéru nového Jurassic Worldu a vytvorí tak medzeru pre očakávanú bondovku.

Film bude určite v kinách

Nie je čas zomrieť je už nejaký ten čas hotový. Malo by sa však oplatiť naň počkať a vidieť ho na veľkých plátnach. Režisér Cary Fukunaga ho odmieta vydať na nejakej streamovacej platforme. Predsa len ide o najznámejšiu akčnú sériu filmov, akú poznáme. S Danielom Craigom opäť v hlavnej úlohe to bude určite veľký zážitok. Sám sa vyjadril, že bol poctený zahrať si túto rolu ešte aspoň raz a že film Nie je čas zomrieť spraví niečo, čo zatiaľ nespravila žiadna bondovka.

film No Time to Die
Zdroj: variety.com

Zatiaľ sa hovorí o júne 2021 iba v klebetách a neoficiálnych informáciách. A my dúfame, že to tak aj ostane. Žiaden fanúšik sa už pravdepodobne nevie filmu dočkať a nový dátum je pre nich len nočnou morou. Oficiálne by mal vyjsť 12. novembra v Spojenom Kráľovstve a 25. novembra v USA. A my dúfame, že už sa to ďalej neposunie.

Vedeli by ste čakať na novú bondovku ešte rok? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -