Očakávaný hit Nie je čas zomrieť je konečne tu. Poslednú bondovku s Danielom Craigom už nájdeš v kinách

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Tak predsa len sme sa nakoniec dočkali. Posledná bondovka s Danielom Craigom mala pôvodne doraziť v roku 2019, ale z dôvodu pandemickej situácie vo svete sme si na túto akčnú lahôdku počkali skoro o dva roky dlhšie. Ale to už riešiť nemusíme, pretože dlho očakávaný film Nie je čas zomrieť ide konečne do slovenských kín a podľa všetkého si vychutnáme jednu z najlepších bondoviek v bohatej histórii tejto akčnej série.

Po celý čas odkladania nám tvorcovia stále podsúvali do tváre nové ukážky, fotografie a plagáty. Boli úžasné, pútavé a vždy v divákovi prebudili ďalšie nadšenie z prichádzajúceho filmu. Udržali nás dostatočne v napätí a úspešne sa im to darilo od októbra 2019. Dnes je však 30. septembra 2021 a práve v tento deň zazrie blockbuster od režiséra Caryho Fukunagu premiéru na veľkom plátne.

Blockbuster Nie je čas zomrieť ide do kín. Čo od neho očakávať?

James Bond odišiel z aktívnej služby a užíva si pokojný život na Jamajke. No jeho mierumilovný život je veľmi krátky, keď za nim zavíta starý známy Felix Leiter so žiadosťou o pomoc. Po krátkej konverzácii sa dozvedá, že cieľom novej špeciálnej misie bude tentokrát zachrániť uneseného vedca. Ten je však oveľa zákernejší ako sa pôvodne zdalo, čo navedie Bonda na stopu niekoho ešte horšieho. Mysteriózny zloduch v podaní skvelého Ramiho Maleka má totiž okolo seba skutočne nebezpečnú technológiu, ktorá by dokázala zničiť celý svet a zastaviť ho dokáže len slávny agent 007.

Vo filme sa po novom ukáže aj charizmatická Ana de Armas (Blade Runner 2049) v úlohe novej Bond girl. Svojou prítomnosťou nás taktiež potešia Lashana Lynch (Captain Marvel), Billy Magnussen (Nočná hra), Dali Benssalah (Nox) či David Dencik (Tinker Tailor Soldier Spy). Zo známych tvárí s predchádzajúcich filmov sa vrátia Ralph Fiennes (M), Jeffrey Wright (Felix Leiter), Ben Shisaw (Q), Léa Seydoux (Madelenie Swann), Rory Kinnear (Bill Tanner) a Naomie Harris (Moneypenny).

Ako teda môžeš vidieť, o skvelé herecké výkony sa báť určite nemusíme. Táto hviezdami nabitá bomba vyzerá lukratívne, už len sa o tom presvedčiť na vlastné oči. Preto nezabudni zobrať partiu a zavítajte všetci spoločne do vášho obľúbeného kina. Vidíme sa?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -