Night King už onedlho dobyje Slovensko! Kedy a kde sa s ním budeš môcť stretnúť?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Jedinečné podujatie VÚB Y-Con 2019 si tentokrát pripravilo pre svojich návštevníkov skutočne mrazivé prekvapenie. Bratislavskú Refinery Gallery ovládne svojim ľadovým dotykom špeciálny hosť – predstaviteľ hlavného zloducha z Game of Thrones – slovenský herec a kaskadér Vladimír Furdík. Kedy teda bude Night King na Slovensku?

Night King na Slovensku
Zdroj: Andrej Cvik / Adam Martiš

Night King na Slovensku – Kedy a kde?

Obávaný nepriateľ všetkého živého zasadne na pomyselný trón v tematicky ladenom festivale VÚB Y-Con 2019, ktorý prebieha súčasne s herným turnajom Orange Y-Games 2019. Počas tohto májového víkendu si pre teba organizátori pripravili nielen výnimočného hosťa, ale aj skvelý program plný filmovej, hernej, cosplay a technologickej zábavy. Game of Thrones tematiku si užiješ v cosplay zóne podujatia.

Čakať na teba budú aj skvelé kvízy, prednášky a, samozrejme, autogramiáda a panelová diskusia s Vladimírom Furdíkom, počas ktorej môžeš uspokojiť svoju túžbu po otázkach zo zákulisia hitového seriálu, ktorý množstvo fanúšikov sleduje cez HBO GO. Fantasy, anime a herné kostýmy (nielen GoT tematiky) prinesie na podujatie populárna Cosplay súťaž, v ktorej sa môžeš tešiť aj medzinárodnú porotu.

Orange Y-Games 2019 & VÚB Y-Con 2019 – už od

Ak prídeš na Y-Con, určite nevynechaj herný turnaj Orange Y-Games 2019. Počas troch dní plných napínavých zápasov spoznáme tých najlepších hráčov v tituloch CS:GO, League of Legends, Hearthstone, FIFA 19 (PS4), NHL 19 (PS4) a PUBG. Hráči, ktorí zasadnú na turnajový trón, si odnesú domov skvelý garantovaný prizepool. Okrem toho získajú aj cenné body do ďalších turnajov na Slovensku či v Česku.

Registrácia pre hráčov

A to nie je všetko. Technologické novinky, free-to-play zóny, virtuálna realita, herné stánky, konzoly a mnoho ďalšieho poteší tvoje herné ja. O svojich skvelých novinkách ti prídu porozprávať zástupcovia herných štúdií a prestížnych slovenských technologických spoločností.

y-games 2018
Zdroj: Dominik Kusý

Pokiaľ sa chceš zoznámiť s hviezdami slovenského a českého YouTube a Twitchu, na Orange Y-Games nenarazíš na žiadnu nezmyselnú stenu, ktorá by ťa oddeľovala od stretnutia s nimi. Populárnych komentátorov, hráčov či streamerov nájdeš na festivale na každom kroku. Môžeš ich pokojne pozvať do food courtu na jeden nealkoholický drink. *žmurk žmurk* Tešiť sa môžeš na Sajfu, Naked Bananas, Strapa, Donata, Ivana “Dev1” Lazarova, Deethanea a mnohé ďalšie významné osobnosti z online sveta.

Tak neváhaj, kúp si lístok alebo sa zaregistruj do turnaja skôr, než bude neskoro. Pretože zima prichádza a s ňou aj festivaly VÚB Y-Con a Orange Y-Games 2019!

Kúp si lístok

Nezabudnite si spraviť voľný čas už 17.–19. mája! Tak čo, vidíme vás na festivaloch VÚB Y-Con a Orange Y-Games 2019 aj tentokrát?

Zdroj: TS, yzone.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -